W LV Bet można obecnie zgarnąć 20 PLN ekstra na Sporty Wirtualne. Jak to zrobić? Wystarczy przez tydzień typować za sumę 100 PLN, by w kolejny poniedziałek cieszyć się bonusowymi środkami.

lv bet premia promocja bonus sporty wirtualne
20 PLN ekstra na Sporty Wirtualne w LV Bet

Typerzy, którzy w aktualnej promocji LV Bet będą przez cały tydzień obstawiać zdarzenia Sportów Wirtualnych i obrócą w sumie 100 PLN, otrzymają w kolejnym tygodniu ekstra kasę.

Środki premiowe będą możliwe od wykorzystania również na Sporty Wirtualne. Bukmacher zaznacza, że promocja odnawia się do tydzień, a jej jeden etap trwa od poniedziałku do niedzieli. Kasa wpływa na konta graczy na www.LVBet.pl w pierwsze dni promocji do godziny 17:00.

Do zabawy kwalifikują się zakłady zagrane po kursie co najmniej 1,50. Niespełnienie tego warunku będzie powodować niezaliczenie kuponu do promocji.

Freebet sts betonline bonus
Aktualny kod promocyjny do STS – freebet 29 PLN

Jak wypłacić bonus w LV Bet?

Opisywany bonus 20 PLN ekstra, podlega 5 – krotnemu obrotowi w ramach sportów wirtualnych.

Bukmacher nie zalicza do akcji bonusowej kuponów zagranych za środki premiowe. Uczestnicy promocji moją korzystać tylko ze środków własnych.

Obstawiać można za pośrednictwem strony www.LVbet.pl, jej mobilnej wersji, bądź aplikacji na urządzenia mobilne (dostępnej w AppStore, oraz Google Play).


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł2000 złotych bonusu w Wyzwaniu Betclic
Następny artykuł„KOD510” w Betclic – nawet 510 złotych premii dla nowych graczy
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.