Legalny bukmacher STS przygotował dla nowych graczy ofertę specjalną, w której za przegrany kupon, debiutanci otrzymują zwrot stawki kuponu. 200 PLN to ubezpieczenie pierwszego zakładu na nowym koncie.

200 PLN za przegrany kupon w STS - premia dla nowych graczy
200 PLN za przegrany kupon w STS – premia dla nowych graczy

Przegrany kupon debiutanta, obstawiony z konta zarejestrowanego w dniach 15-19 listopada 2019 roku, otrzyma zwrot 100% stawki. Maksymalny bonus wyniesie 200 PLN.

Do zabawy nie trzeba się zapisywać. W promocji biorą udział użytkownicy, którzy dołącza do STS w okresie obowiązywania akcji.Nie otrzymają kwalifikacji gracze, którzy posiadają już konto na stronie www.STS.pl.

200 PLN w STS za przegrany kupon 👉

Typowanie pierwszego zakładu nie wiąże się z żadnym niebezpieczeństwem. Organizator ubezpiecza kupon do wartości 200 PLN. Jeżeli typ „nie wejdzie”, na konto bonusowe gracza wpłynie pełna stawka zagranego kuponu.

przegrana pierwszego kuponu –> zwrot stawki zakładu do 200 PLN

Premia dla nowych graczy dostępna jest nie tylko na klasycznej platformie www.STS.pl, ale także w aplikacji na urządzenia mobilne. Kanały dostępu dopasowane są do nawet najbardziej zabieganych graczy 🙂

Bonus Betfan - aktualny kod promocyjny
Bonus Betfan – aktualny kod promocyjny

Jakie są korzyści z założenia konta w STS?

Za założenie konta w STS, gracz otrzymuje wiele przywilejów. Osoby, które dołącza do społeczności legalnego bukmachera w czasie obowiązywania akcji promocyjne, czyli od 15 do 19 listopada 2019 roku, otrzymają:

  • do 1200 PLN bonusu powitalnego,
  • 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE
  • do 200 PLN w zakładzie bez ryzyka 

Zakwalifikowanie kuponu do promocji, uzależnione jest od rozstrzygnięcia go jako przegranego maksymalnie do 19 listopada do godziny 23:59.

Legalny bukmacher STS przeleje środki bonusowe w ciagu 24 godzin od nabycia do nich prawa. Szczegóły bonusu dostępne są w oficjalnym regulaminie akcji na stronie organizatora.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wygrywać z bukmacherem – poradnik bukmacherski
Następny artykułNowy rodzaj kuponów w eToto – Zakłady Puls na mecze na żywo
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.