Gracze, którzy wezmą udział w Wyzwaniu Betclic i znajdą się w pierwszej trzydziestce, otrzymają od 50 do 2000 złotych bonusu. Promocja obowiązuje od 3 do 8 września 2019 roku.

betclic promocja
2000 złotych bonusu w Wyzwaniu Betclic

Betclic to legalny bukmacher, który w ofercie posiada wyjątkowe bonusy dla swoich użytkowników. Aktualna akcja promocyjna obejmuje Wyzwanie Betclic, w którym można zgarnąć od 50 do 2000 złotych.

Nagrody w Wyzwaniu Betclic
👇🏼👇🏼👇🏼

Ekstra środki przyznawane są za obstawianie meczów piłki nożnej i zdobywanie punktów. Betclic nagradza pierwszych 30 graczy, którzy na www.Betclic.pl wykażą się wyjątkową aktywnością. Zdobycie bonusu jest bardzo proste.

Betclic nagrody
Nagrody w Wyzwaniu Betclic

Betclic przyznaje punkty według poniższych zasad:

  • 2 punkty za każdą złotówkę obstawioną w zakładzie pojedynczym,
  • 3 punkty za każdą złotówkę zagraną w kuponie wielokrotnym

By wziąć udział w promocji Betclic, należy się do niej w pierwszej kolejności zapisać. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie typowania zgodnie z regulaminem.

W akcji promocyjnej biorą udział zakłady, które:

  • są obstawione między 3 a 8 września 2019 roku
  • po kursie co najmniej 1,50
  • za stawkę minimum 1 PLN
  • na zdarzenia z oferty piłki nożnej
freebet rejestracja sts
Freebet w STS – kod promocyjny BETONLINE

Punkty nie są doliczane za kupony zagrane ze środków bonusowych, powtarzające się, oraz oznaczone opcją cashout (czyli z możliwością zakończenia kuponu przez rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń).

Betclic działa w ramach zezwolenia Ministerstwa Finansów. Funkcjonuje zgodnie z polskim prawem i gwarantuje bezpieczne typowanie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł10 PLN freebet za rejestrację w Totalbet
Następny artykuł20 PLN ekstra na Sporty Wirtualne w LV Bet
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.