Wielu początkujących graczy pokera nie ma pojęcia o tym, jak zachowywać się przy stole, bądź  jak kryć karty przed przeciwnikami. Jednakże jeśli dopiero zaczynasz, i chcesz się czegoś dowiedzieć na temat pokera, to świetnie trafiłeś! Czytaj dalej, a dowiesz się przydatnych rzeczy, które pomogą ci wygrywać więcej i częściej w pokera – zarówno w stacjonarnym przybytku, jak i w pokera w internecie!

5 porad dla początkujących graczy pokera

1 Ucz się na swoich błędach

Nie da się tego ukryć – poker to gra, w której non-stop musimy się rozwijać, aby wygrywać. Aby zacząć grać w pokera online trzeba być konsekwentnym. Na przykład niektórzy gracze nawet wykształcili w sobie pewne taktyki, które pozwalają im nawet pokazać swoje karty przeciwnikowi, a oni i tak go ograją z wszystkich pieniędzy, co byłoby nie do pomyślenia jeszcze kilka lat temu. Wszystko w pokerze jednak wymaga odpowiednich umiejętności i doświadczenia – dlatego też, jeśli popełnisz jakiś błąd, to zamiast się denerwować – wyciągnij z tego wnioski

sts okd promocyjny na bonus 29 pln
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 29 PLN

2 Zakrywaj swoje karty!!!

Wielokrotnie widziałem, jak początkujący gracze ‘’pozwalali”, aby przeciwnicy byli w stanie zajrzeć w ich karty, z racji tego że zamiast po prostu zagiąć lekko kartę aby zobaczyć jej róg, podnosili karty (NIE RÓB TEGO!!!), odsłaniając je również przed przeciwnikami. Pamiętaj – aby sprawdzić twoje karty, nie pochylaj się, nie podnoś ich, zamiast tego po prostu przykryj je lewą dłonią, a następnie prawą lekko odegnij do góry, abyś tylko ty widział jej róg. Po wszystkim opuść kartę.

3 Na początek graj bardziej pasywnie

Każdemu wydaje się, że po obejrzeniu kilku poradników ,,jak blefować – 101” potrafią to robić na poziomie mistrza pokerowego, bo w końcu jak ten z poradnika ograł swojego przeciwnika blefując – to oni mogą zrobić to samo. To jednak spory błąd, z racji tego że nie mają oni najczęściej odpowiednich umiejętności do tego, aby przewidzieć dokładnie to co zrobi rywal, dlatego też zamiast bawić się w Davida Copperfielda, pasuj.

4 Jeśli zbyt łatwo ulegasz emocjom – zacznij od pokera online

Jeśli nie potrafisz jeszcze dobrze trzymać ,,pokerowej twarzy”, to zdecydowanie łatwiejsza dla ciebie będzie gra w pokera online. Na ten moment w naszym kraju jedyny sposób na to, aby zagrać w legalny poker online u bukmachera sts, gdzie nie do końca gramy w pokera, raczej wcielamy się w rolę gracza-widza, którego zadaniem jest obstawić, które karty zwyciężą w rozgrywce na żywo. Może i nie jest to najwygodniejsza forma gry, ale to jedyna alternatywa dla osób, którzy w naszym kraju chcą grać w pokera online.

5 Baw się dobrze

Pamiętaj o tym, że koniec końców poker to tylko zabawa – i na takim poziomie powinna pozostać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta online zakładów STS
Następny artykułJakie mamy opcje aby zagrać w pokera online w tym roku?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.