50 PLN ekstra w nagrodę za bycie kibicem ukochanej drużyny? W LVBET to możliwe! Sponsor Wisły Kraków płaci 50 PLN każdemu kibicowi, który okaże aktualny karnet imienny na spotkania zespołu w sezonie 2019/2020.

50 PLN ekstra za bycie kibicem Wisły Kraków w LVBET
50 PLN ekstra za bycie kibicem Wisły Kraków w LVBET

LVBET przyznaje 50 PLN premii pod warunkiem posiadania przez gracza karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków. Tyle wystarczy (poza posiadaniem aktywnego konta bukmacherskiego na www.LVBET.pl), by ubiegać się o gwarantowany bonus. Wszystko, co trzeba zrobić, to napisać maila!

Jak odebrać bonus 50 PLN w LVBET? ⬇️

50 PLN ekstra za bycie kibicem Wisły Kraków w LVBET – czy to nie brzmi fantastycznie? Od zgarnięcia ekstra kasy, dzieli typera kilka kroków:

  • wysłanie maila na promocje@lvbet.pl
  • w okresie od maja do 31 grudnia 2019 roku
  • w wiadomości załączenie zdjęcie karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020
  • wpisanie w tytule „Karnet Wisła Kraków”

Promocja bukmacherska ma swoją ważność przez 30 dni. Jeżeli w tym czasie środki pochodzące z nagrody nie zostaną wykorzystane, przepadną. Organizator zastrzega, że bonusy będą przyznawane w ciągu 48 godzin od chwili otrzymania maila.

Wypłacenie środków bonusowych możliwe będzie pod warunkiem zagrania nimi według określonych zasad:

  • dokonania 4 krotnego obrotu
  • zastosowania kurs minimalny 1,75
  • w zakładach kombi – kurs łączny co najmniej 1,75
  • bez sportów wirtualnych
bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

50 PLN ekstra za bycie kibicem Wisły Kraków

Czy skrócona rejestracja daje prawo do odbioru bonusu? To pytanie zadaje sobie wielu graczy. Okazuje się, że LVBET nie honoruje takiej rejestracji. Tylko dołączenie do społeczności w pełnym procesie, gwarantuje prawo do odebrania nagrody.

Należy mieć na uwadze, że 50 PLN przypada tylko graczowi, który posiada aktywny karnet na jesienno-zimowe rozgrywki Wisły Kraków. Na jednego użytkownika przypada jeden bonus.

Legalny bukmacher LVBET oferuje dużo więcej ciekawych promocji. Szczegóły akcji, wraz z regulaminami, znajdują się na oficjalnym portalu buka.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułPewne typy bukmacherskie – jak na nich zarabiać?
Następny artykuł10 000 PLN do wygrania w TOP 50 w STS na Turniej Czterech Skoczni
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.