Bukmacher Etoto to legalny zakład bukmacherski na polskim rynku zakładów wzajemnych. Oferty promocyjne firmy podlegają stałej modyfikacji w celu uzyskania jak największego zainteresowania graczy. Podobnie jak konkurencyjne totalizatory sportowe również bukmacher Etoto proponuje autorskie promocje i bonusy swoim graczom.

etoto bonusy za darmo
Aktualna oferta bonusów i promocji Polskiego bukmachera Etoto

Bonus Powitalny do 1040 PLN

Bukmacher Etoto oferuje jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku wynoszący do 1040 PLN. W celu uzyskania pełnej kwoty promocyjnej należy wykonać następujące czynności:

  • zarejestrować konto gracza – nagroda to freebet 20 PLN,
  • 100 PLN – dokonać pierwszej wpłaty w zamian za bonus wynoszący 200% do kwoty 100 PLN,
  • 900 PLN – druga wpłata umożliwia otrzymanie drugiego bonusu 100% do 900 PLN,
  • Freebet 20 PLN – należy dokonać wpłaty w wysokości minimum 40 PLN.

Otrzymanie pełnego bonusu powitalnego umożliwia spełnienie wszystkich warunków zawartych w regulaminie promocji. W ciągu 30 dni od wpłaty depozytu należy obrócić czterokrotnie zarówno kwotą bonusową, jak i wpłaconym depozytem przy minimalnym łącznym kursie 2.20 w kuponie akumulowanym oraz przy takim samym kursie w kuponie pojedynczym.

Weekendo Granie

Promocja polegająca na zawarciu 3 kuponów w weekendy za minimalną kwotę 50 PLN. Bez względu na rezultat obstawionych wydarzeń bukmacher Etoto wypłaci na konto gracza równowartość 50 PLN. Wymogiem niezbędnym do spełnienia warunków promocji jest zawarcie zakładu akumulowanego o minimalnym kursie na jedno zdarzenie 1.20 oraz minimalnym kursie łącznym 1.50.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Topowe Wydarzenia

Bukmacher Etoto wyłania Top 3 najatrakcyjniejszych wydarzeń sportowych, na podstawie których gracze typują wygraną lub remis za minimalną stawkę 100 PLN. W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany bukmacher Etoto wypłaci na konto gracza bonus 50 PLN. Oferta dotyczy zakładów zawartych w dziale LIVE na jedno z trzech wytypowanych wydarzeń promocyjnych.

E-Granie

Oferta promująca zawieranie zakładów w kategorii e-sporów udostępnianych przez bukmachera Etoto. Regulamin promocji przewiduje zwrot do 50% stawki nietrafionego kuponu na e-sporty lub zwrot do 100 PLN jako bonus. Oferta dotyczy zakładów wielokrotnych i pojedynczych. Atutem promocji jest wymagany niski kurs na obstawiane wydarzenie sportowe wynoszący 1.02.

Kornery

Promocja dotyczy zawarcia pojedynczego zakładu wzajemnego na rzuty rożne za stawkę nie mniejszą niż 50 PLN. Jeżeli gracz przegra bukmacher Etoto wypłaci na konto gracza freebet wynoszący 25 PLN. Bonus dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i kuponów LIVE. Zakład wzajemny musi być zawarty na sumę rzutów rożnych w kategorii piłka nożna. Minimalny kurs zakładu nie może być mniejszy niż 1.02.

Mniej/Więcej

To kolejna oferta promocyjna ukierunkowana na jedno konkretne wydarzenie. Wymogiem oferty jest zawarcie kuponu na sumę goli za minimum 50 PLN. Gracz może typować poprzez kupony pojedyncze, akumulacyjne oraz w dziale na żywo. Zakład musi być zawarty na sumę goli w kategorii piłki nożnej, uwzględniając minimalny kurs 1.02. W przypadku niepowodzenia gracz otrzyma freebet w wysokości 25 PLN.

Nocne Granie

Promocja Nocne Granie dotyczy zakładów m.in. na mecze NHL, NFL, MLB, MLS oraz NBA. Gracz powinien zawrzeć kupon za minimum 100 PLN w kategorii LIVE. W przypadku przegranego kuponu bukmacher Etoto wypłaci graczowi freebet wynoszący 50 PLN. Regulamin promocji nie pozwala na łączenie dyscyplin.

Typuj Naszą

Oferta promuje polskie ligi piłkarskie. Wystarczy zawrzeć kupon za minimum 100 PLN na mecze polskiej ligi (od 4 ligi do Ekstraklasy). Przegrany kupon spowoduje wpływ na konto gracza freebetu wynoszącego 50 PLN. Kupony mogą dotyczyć wydarzeń przedmeczowych oraz LIVE.

Poprzedni artykułW jakie dni tygodnia najlepiej obstawiać mecze piłki nożnej?
Następny artykułNajwyższe kursy bukmacherskie – który bukmacher najlepszy?
Legalny bukmacher online w Polsce musi posiadać zezwolenie Ministra Finansów. Taką licencję w Polsce posiada już kilkunastu bukmacherów internetowych. Mogą oni działać legalnie i świadczyć usługi zakładów wzajemnych. Oferują również darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Kod promocyjny do Polskich bukmacherów online to: BETONLINE