Typując spotkania w siatkarskim pucharze świata w Betclic, można zgarnąć 10% stawki w razie przegranej. Do 500 złotych cashbacku czeka na graczy, którzy zapiszą się do promocji.

Betclic zwraca 10% stawki w siatkarskim pucharze świata
Betclic zwraca 10% stawki w siatkarskim pucharze świata

Betclic zwraca 10% stawki

Graczom, którzy dokonają zapisów do promocji, Betclic gwarantuje wypłatę 10% stawki przegranego kuponu w sytuacji, gdy obstawione zdarzenia „nie wejdą”. By znaleźć się na liście chętnych do bonusu, wystarczy posiadać aktywne konto bukmacherskie i zapisać się na www.Betclic.pl.

Środki bonusowe zostaną wypłacone 16 października na bonusowe konta użytkowników platformy Betclic.

Betclic zwraca 10% stawki za:

  • zdarzenia przedmeczowe i live
  • kupony z kursem co najmniej 1,50
  • zakłady postawione na mecze siatkarskiego pucharu świata w dniach 4-15 października 2019 foku

Warto pamiętać o tym, że w siatkarskim pucharze świata w Betclic maksymalną kwotą zwrotu jest 500 złotych, nawet gdy kwota ta będzie stanowić mniej niż 10% stawki kuponu.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Freebet sts – kod promocyjny

Jak wypłacić premię w Betclic?

Wypłacenie premii w zakładach bukmacherskich Betclic możliwe jest pod warunkiem obrócenia otrzymanymi środkami. W przypadku opisywanej promocji szczegóły wypłaty są następujące:

  • kurs co najmniej 2,00
  • obrót co najmniej 4 krotny
  • termin – 90 dni

Należy pamiętać, że bonus nie dotyczy oferty siatkówki plażowej. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie na oficjalnej stronie bukmachera.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKasomania – 3 edycja loterii w Totalbet
Następny artykułCashback do 50 PLN za kupon KOMBI w LV BET
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.