Betcris kontra STS – u kogo lepiej postawić swój kupon?

Brakuje Ci pomysłu dotyczącego tego, gdzie warto obstawiać oferowane wydarzenia sportowe? Czytałeś ostatnio naprawdę sporo dobrych recenzji odnośnie podmiotu hazardowego Betcris? Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Czy oferuje ona dobre bonusy na start? Dlaczego obecnie tak bardzo popularny jest STS? Dowiedz się także kilku faktów na temat tego, w którym podmiocie hazardowym obecnie bardziej opłaca się obstawiać…

Betcris jest coraz popularniejszy

Betcris zyskuje na popularności. Tak naprawdę miesiąc po miesiącu, rok po roku itp. Nie dzieje się to przypadkowo, dlatego warto poznać kilka najbardziej istotnych faktów na tej płaszczyźnie. M.in. Betcris to taka firma bukmacherska, która w 100% działa zgodnie z przepisami. Dlatego nie może dziwić, że zasadniczo żaden nowy Klient nie czuje obawy przed wykonaniem rejestracji w tym podmiocie hazardowym. Poza tym Betcris zapewnia świetne promocje. Na co można się jednak tutaj konkretnie zdecydować? Jest to choćby freebet. Aby go zainkasować w praktyce, musisz założyć konto. W momencie wykonywania tego mało skomplikowanego zadania, należy „wklepać” kod promocyjny w Betcris. Jego treść to zaś „BC200”. Na co możesz swobodnie tutaj liczyć? Jest to zakład bez ryzyka do 200 PLN. Na początek należy założyć konto, wpisać kod oraz wpłacić pieniądze. Potem musisz zagrać kupon solo albo akumulowany. Minimalna stawka to 20 PLN. Z kolei najniższy możliwy kurs uprawniający do wzięcia udziału w tej promocji to 1,80. Potem otrzymasz 50% do 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Niezależnie od wyniku Twojego pierwszego kuponu.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

STS to jednak cały czas numer jeden

Niekwestionowanym liderem na rynku zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju jest STS. Ta firma bukmacherska zajmuje najczęściej pierwsze miejsca (albo drugie, czy trzecie) w rankingach popularności. Należy zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy nie tylko działa legalnie. Dodatkowo oferuje świetne usługi. Jeśli się tam zarejestrujesz, to będziesz mógł grać szybko i swobodnie. Warto wiedzieć, że np. zakładka moje konto w STS to kopalnia informacji. Możesz tam dowiedzieć się np. czy Twoje poprzednie przewidywania okazały się słuszne itp. Znajduje się tam bowiem cała historia Twojej gry. Nie może zatem zaskakiwać, że coraz więcej osób wybiera ten legalny podmiot hazardowy. Dodatkowo firma bukmacherska STS gwarantuje świetne bonusy. Już na dzień dobry każdy nowy gracz może otrzymać promocję bez konieczności wykonywania nawet jednego depozytu w kwocie 25 PLN. Potem masz sposobność zdecydować się na podwojenie pierwszej wpłaty. Aż do 1200 PLN. Stawka jest zatem spora.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co można obstawiać w Betcris oraz STS?

Wciąż nie wiesz, którego buka wybrać? Najlepiej byłoby zdecydować się na obie te firmy. Nie tylko ze względu na legalność oraz atrakcyjne bonusy na start. Warto dodać, że zarówno Betcris, jak i STS to takie podmioty hazardowe, które gwarantują naprawdę sporo rozmaitych opcji pod kątem typowania. Masz bowiem okazję grać nie tylko wydarzenia sportowe, ale także rozrywkowe itp. W ofercie znajdują się również gry karciane, czy dyscypliny wirtualne.

Poprzedni artykułTotalizator Sportowy i Fortuna – czy warto zainteresować się tymi firmami?
Następny artykułCo warto wiedzieć o promocjach bukmacherskich dostępnych w internecie?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.