Co warto wiedzieć o promocjach bukmacherskich dostępnych w internecie?

Bukmacherka regularnie zyskuje na popularności. I raczej nie należy spodziewać się zmian na tej płaszczyźnie. Nowi Klienci, w czasie wyboru pierwszego dla siebie podmiotu hazardowego, często zwracają uwagę m.in. na oferowane bonusy. Chcesz dowiedzieć się, która firma bukmacherska gwarantuje w tym momencie najlepsze oferty na start? W takim razie przeczytaj nasz poniższy artykuł dotyczący tego zagadnienia.

Co aktualnie oferuje STS?

Coraz większa liczba osób zainteresowanych usługami STS nie powinna nikogo zaskakiwać. Dużo osób trafia właśnie do tego podmiotu hazardowego. W końcu STS jest na czele rozmaitych rankingów, jeśli chodzi o popularność. Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Poza tym jest uniwersalna. Nie ma problemu, by grać stacjonarnie. Nie wiesz, czy w okolicy znajduje się taki lokal? Przydatna będzie zatem pełna lista punktów stacjonarnych STS. Wystarczy wejść na stronę tego podmiotu hazardowego. Tam (w odpowiedniej zakładce) możesz sprawdzić, czy w Twoim mieście znajdują się lokale naziemne. Nie da się jednak generalnie ukryć, że coraz więcej osób decyduje się na obstawianie przez sieć. Jeśli taka będzie Twoja wola, to możesz swobodnie zarejestrować konto. A potem będą na Ciebie czekać rozmaite bonusy. Możesz bowiem m.in. zainkasować aż 1500 PLN. W postaci trzech bonusów. Aby tak się stało, należy założyć konto. Poza tym musisz dokonać trzech wpłat w ciągu maksymalnie tylko jednego miesiąca. Dzięki temu kolejno zainkasujesz 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

W STS możesz grać nie tylko swoje typy…

Jak obstawiać w tej firmie bukmacherskiej? Wspominaliśmy już o tym, że masz szansę grać nie tylko stacjonarnie, ale także przez internet. Dodatkowo do dyspozycji graczy jest jeszcze inna opcja. Mianowicie chodzi o typowanie poprzez aplikację mobilną. Okazuje się, że firma bukmacherska STS jest uniwersalna także na innym froncie. Nie ma przeszkód, by grać własne typy. W razie czego możesz również zdecydować się na wskazówki od innych. W tym momencie jeszcze nie jesteś doświadczonym typerem? Brakuje Ci czasu na samodzielne, dokładne analizowanie? Sporo osób decyduje się na płatne typy bukmacherskie VIP. Warto zaznaczyć, że strony oferujące takie usługi muszą być jednak przez Ciebie bardzo solidnie „prześwietlone”. Chodzi na pewno o to, aby zdecydować się na profesjonalne podmioty, które są doświadczone. Nie zaszkodzi poszukać opinii, a potem się z nimi zapoznać. Warto także wybrać odpowiedniego typera, który ma stosunkowo spory yield i bogatą historię, jeśli chodzi o zagrane do tej pory typy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie inne podmioty hazardowe oferują świetne bonusy na dzień dobry?

Na pewno jest to Betfan. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska zapewnia na start cashback do 600 PLN, czy zakład bez ryzyka 70 PLN. Warto byłoby mieć konto również w Fortunie. Ta firma bukmacherska oferuje np. bonus bez depozytu 20 PLN. Z kolei potem można liczyć na zwrot stawki (jak pierwszy kupon będzie przegrany) do 600 PLN.

Poprzedni artykułBetcris kontra STS – u kogo lepiej postawić swój kupon?
Następny artykułCzy stawianie kuponów u bukmachera jest wymagające?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.