Warto jest wziąć pod uwagę to, że znalezienie odpowiedniego wydarzenia sportowego, z odpowiednimi kursami oraz dość dużą szansą na powodzenie jest całkiem trudne – mimo wszystko da się to zrobić, dlatego też tak wiele osób obstawia mecze online. Jak więc zarobić na obstawianiu meczy? O tym dowiesz się już za chwilę!

Czy na obstawianiu meczy online można zarobić? – Poradnik bukmacherski

Jakie masz szanse na wygraną?

Naturalnie tylko kilka procent graczy może przyznać, że kiedy obstawiają mecze online, to wygrywają. Tak naprawdę, aby wiedzieć, jak zarabiać pieniądze u bukmachera, trzeba mieć nie tylko doświadczenie, wiedzę, ale również i pewne cechy charakteru.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Nie daj się ponieść emocjom

Naturalnie wiele osób chwyta złość – szczególnie kiedy mowa tutaj o przegranych zakładach. W ten sposób złość może cię kontrolować a wtedy będziesz chciał się zacząć odgrywać – takich sytuacji należy unikać. Musisz pamiętać, że emocje nie są dobrym doradcą, więc odpowiadając na pytanie – jak wygrywać z bukmacherem, powinieneś sobie samemu odpowiedzieć – myśl racjonalnie i nie wykorzystuj emocji, aby dyktować twoje własne decyzje.

Korzystaj ze statystyk

Kolejnym ważnym aspektem, który może pomóc Ci zarobić na grze, jest przygotowanie statystyk przed obstawieniem zakładów na mecze. Jednym z największych błędów – szczególnie początkujących – jest wybieranie gier w oparciu o własne skojarzenia lub przekonanie, że dana drużyna pokona inną – instynkt nie jest tu najlepszym narzędziem. Przeglądanie statystyk jest jednym z głównych aspektów, o których wspomina każdy gracz, który zarabia na grach losowych. Jeśli nie ma odpowiedniego przygotowania do spotkania sportowego, najlepiej jest zrezygnować, bo to naprawdę strata pieniędzy. Warto przestudiować status danej drużyny, jak wygląda ich stan, która drużyna radzi sobie lepiej, a która niedomaga. Ile kart lub rzutów rożnych otrzymała drużyna podczas poprzedniego sezonu itd. Im lepiej rozumiemy daną drużynę lub pojedynek, tym większe jest prawdopodobieństwo trafienia zakładu. To pierwszy krok do zarabiania pieniędzy na meczach online.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zarejestruj się u legalnego bukmachera

Naturalnie bardziej opłaca się grać u bukmacherów bez licencji, ponieważ możemy grać bez podatku, prawda? Ale z drugiej strony warto wspomnieć, że tacy bukmacherzy nie muszą być z nami szczerzy – bo komu ostatecznie będziemy raportować, że zostaliśmy oszukani? Poza tym granie u legalnych bukmacherów jest lepsze, z racji tego że oferują oni mecze na żywo za darmo, co nie jest zbyt często spotykane wśród gorszych bądź nielegalnych bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRosnąca popularność zakładów bukmacherskich
Następny artykułObstawianie tenisa u bukmacherów – podstawy
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.