Czy prowadzenie działalności bukmacherskiej jest opłacalne?

Bardzo wiele osób zastanawia się nie tylko nad tym, jak szybko założyć konto u bukmachera, ale nad tym jak założyć bukmachera. Masz takie plany? Jakie trzeba tutaj spełniać warunki? Czy można na tym zarabiać pieniądze? A może lepszym wyborem jest mimo wszystko franczyza?

Nie jest łatwo otworzyć własną firmę bukmacherską

Od tego trzeba w ogóle rozpocząć. W końcu założenie własnego bukmachera to wcale nie jest taka prosta sprawa… Na pewno Ty, jak i Twoi wspólnicy musicie być niekarani. Szczególnie chodzi na tej płaszczyźnie o sprawy skarbowe… Ta zaś kwestia jest bardzo mocno sprawdzana. Z tym jednak większość zainteresowanych nie ma problemu. Kłopoty pojawiają się, jeśli chodzi o finanse. Wszak minimalny kapitał zakładowy to aż dwa miliony złotych. Dla wielu osób jest to zaś kwestia, kolokwialnie pisząc, nie do przeskoczenia. Dlatego coraz więcej ludzi finalnie nie może pozwolić sobie na to, aby posiadać własnego bukmachera…

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Czy jest to rentowne?

Zastanówmy się jednak nad tym, czy warto mimo wszystko posiadać własnego bukmachera pod względem finansowym. Jeśli masz takie możliwości, to można zdecydować się na takie rozwiązanie. W końcu możesz dzięki temu zarobić sporo gotówki. W Polsce zakłady wzajemne są bardzo popularne. Nie brakuje popytu na tego typu usługi. Jest coraz więcej osób zainteresowanych tym właśnie zagadnieniem. Warto dodać, że Klienci mogą mieć konto w rozmaitych firmach hazardowych. To oznacza, że nowe podmioty hazardowe nie są skazane na to, że na pewno nikt ich nie wybierze. Trzeba tylko odpowiednio się zareklamować i uczciwie podchodzić do Klientów. Świetnie z tego zadania wywiązuje się np. Fuksiarz. To relatywnie nowa firma bukmacherska w Polsce. Już ma jednak wielu Klientów. Wszak Fuksiarz oferuje m.in. cashback bez końca. Dzięki temu (jeśli będziesz grał wydarzenia ze specjalnej oferty) możesz liczyć na spory zwrot zainwestowanych środków. Liczy się zatem dobre podejście. Nowe firmy bukmacherskie mogą przebić się ze swoją ofertą. A jeśli im się to uda, to jest spora szansa na zarobki na prowadzonej przez siebie działalności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Możesz ewentualnie być franczyzobiorcą

Nie da się jednak ukryć, że tak naprawdę powyższa opcja jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla najbogatszych. Mało kto może bowiem pozwolić sobie na to, by posiadać kapitał zakładowy w wysokości minimum dwóch milionów PLN. Czy to jednak definitywnie oznacza, że trzeba zrezygnować z marzeń o posiadaniu własnej firmy bukmacherskiej online? Na szczęście aż tak źle nie jest. W końcu możesz zdecydować się na franczyzę. Na czym to polega? Chodzi o to, że masz okazję prowadzić punkt pod szyldem znanej marki. Np. STS albo Fortuny. Musisz posiadać własny lokal albo coś wynająć. Najlepiej w dogodnej lokalizacji (od tego bowiem zależy to, czy nie będziesz narzekać na brak Klientów). Czy na takiej działalności można zarobić? Tak, natomiast raczej nie można oczekiwać „kokosów”. W końcu franczyzobiorca otrzymuje zaledwie kilka procent z utargu. Jeśli zatem nie będziesz miał wielu Klientów, to niestety Twoje zarobki będą bardzo mizerne.

Poprzedni artykułJak szybko założyć konto u bukmachera – miniporadnik
Następny artykułTotalizator Sportowy i Fortuna – czy warto zainteresować się tymi firmami?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.