Czy stawianie kuponów u bukmachera jest wymagające?

Z pewnością osoby, które zainteresowały się zakładami sportowymi w 2022 roku, nie narzekają na brak rozmaitych opcji. Chociażby w kontekście sposobu typowania. Możesz bowiem grać korzystając na co dzień z wielu metod. Wszystko poniżej zostało przez nas dokładnie opisane! Sprawdź również, które strony warto odwiedzać, by znaleźć cenne porady bukmacherskie.

Możesz obstawiać stacjonarnie, online lub dzięki aplikacji mobilnej

Starsze pokolenia pewnie z zazdrością spoglądają na to, co dzieje się teraz na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Jeszcze np. kilkanaście lat temu zdecydowanie najwięcej osób typowało stacjonarnie. Ta metoda jest do dzisiaj używana. Nie da się jednak ukryć, że coraz rzadziej. W końcu np. nie każdy zainteresowany tym zagadnieniem mieszka stosunkowo blisko punktów stacjonarnych. Teraz dużo ludzi zastanawia się, jak grać w STS online lub innej popularnej firmie hazardowej… W końcu typowanie przez sieć to szansa na oszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Przy okazji wszystko odbywa się bardzo wygodnie. W końcu masz okazję typować prosto ze swojego domu, mieszkania itp. O każdej porze. Nie tylko dnia, ale także nocy. Wszak firmy bukmacherskie online są dostępne non stop. Jak jeszcze możesz grać? Przy pomocy aplikacji mobilnych. Każda profesjonalna firma bukmacherska je zaś oferuje. Aby móc skorzystać z tego wariantu, musisz tylko pobrać te narzędzia, a następnie je zainstalować (np. na własnych telefonach komórkowych). Jak uporasz się z tymi prostymi zadaniami, to będziesz mógł obstawiać nawet poza własnym domem lub mieszkaniem (np. w czasie podróżowania busami, tramwajami, pociągami itd.).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Co warto obstawiać?

Ogólnie typowanie nie jest trudne (jeśli chodzi o sam proces wysyłania kuponów). W przypadku punktów stacjonarnych gracz musi wpisać numer wydarzenia, obok umieścić typ oraz stawkę. Jak gra się zaś online oraz przy pomocy aplikacji mobilnej? Trzeba kliknąć w dane wydarzenie. Zostanie ono dodane do kuponu. Potem musisz wpisać stawkę. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie kuponu. Sprawdź zatem swoje typy bukmacherskie, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Co zaś warto grać? W profesjonalnych, legalnych firmach bukmacherskich możesz typować m.in. swoje typy. Nie ma jednak przeszkód, aby posiłkować się wskazówkami od innych. Na szczęście nie brakuje zaś profesjonalnych blogów dla typerów o różnych poziomach zaawansowania. Dzięki temu możesz tam znaleźć analizy wraz z gotowymi typami. Jeśli będziesz grał wskazówki od prawdziwych ekspertów, to masz prawo liczyć na dobre rezultaty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Za ile posyłać swoje kupony solo lub AKO?

Nie powinno się zbyt mocno tutaj szarżować. Szczególnie jeśli dopiero zaczynasz. Na samym początku liczy się przede wszystkim to, by konsekwentnie zdobywać nowe wiadomości o sporcie (dobrze byłoby zaś typować tylko jedną dyscyplinę) oraz zakładach bukmacherskich. Rekomenduje się, aby obstawiać maksymalnie za około dwa procent (jeśli chodzi o posiadany w tym momencie stan konta).

Poprzedni artykułCo warto wiedzieć o promocjach bukmacherskich dostępnych w internecie?
Następny artykułDlaczego warto śledzić blogi bukmacherskie podczas obstawiania zakładów sportowych?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.