Obstawianie zakładów na żywo to często świetna zabawa, ale z drugiej strony bardzo ciężko w tego typu zakładach osiągnąć sukces. W końcu emocje jakie można poczuć w czasie gry na żywo są nieporównywalne do niczego, co może spotkać cię przy normalnych zakładach. Jednakże dlaczego akurat ten typ zakładów jest niebezpieczny dla twojego portfela?

Dlaczego obstawianie zakładów na żywo jest niebezpieczne dla twojego portfela?

Wyścig z czasem

W rzeczywistości obstawianie w grze jest tak naprawdę ciągłym wyścigiem i często będziesz miał wrażenie, że ścigasz się z bukmacherem, tylko po to aby obstawić. Ponieważ ,,ciśnienie’’ które jest spowodowane ciągłą rozgrywką jest większe, to po prostu będziesz bardziej podatny na błędy. Ponadto nadal mamy mniej czasu na przeprowadzenie szczegółowej analizy twoich wybranych meczów, co z kolei jest dość dużym problemem, jeśli chodzi o przeprowadzenie analizy sportowej.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Możliwość uzależnienia się

Możliwość uprawiania gier losowych w taki sposób może bardzo pobudzić nasze zmysły. Zwłaszcza, gdy bardzo lubimy obstawiać ten typ zakładów. Zakłady na żywo wpływają na wyobraźnię niemal wszystkich graczy, niezależnie od poziomu doświadczenia. Wiąże się to z ryzykiem uzależnienia, zwłaszcza jeśli spędzamy dużo czasu w domu. ( W końcu kolejna kwarantanna sprawiła, że raczej posiedzimy jeszcze w domach do końca roku).

Jak nauczyć się obstawiania?

Chociaż nauka obstawiania zakładów na żywo z sukcesami zwykle zajmuje wiele lat, nie ma wątpliwości, że możesz zarabiać pieniądze dzięki graniu w ten rodzaj zakładów bukmacherskich. Przede wszystkim jeśli planujesz poważnie podejść do typów na żywo, nie warto ograniczać się do jednego bukmachera. Otwarcie konta u wielu buków umożliwi korzystanie z szerszego zakresu kursów oraz większej liczby wydarzeń i rynków, zwiększając tym samym twoje możliwości.

Dodatkowo w ofertach legalnych firm w Polsce znajdziesz bonus powitalny, który możesz wykorzystać również do zakładów w czasie rzeczywistym.

Analiza bukmacherska – to pomoże ci wygrać

Chociaż zakłady na żywo różnią się nieco od zakładów przedmeczowych, nie należy unikać statystyk przed rozpoczęciem wybranego przez ciebie spotkania. Obstawianie w czasie rzeczywistym powinno zawsze odbywać się zgodnie z planami i pomysłami gry, w przeciwnym razie szybko zabraknie Ci środków. Dlatego kluczem do sukcesu są spokojne kalkulacje i szybka reakcja na zmiany kursów bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kiedy nie warto obstawiać zakładów na żywo?

Przede wszystkim wtedy, kiedy nie czujemy się najlepiej, bądź kiedy urządzamy sobie ,,noc zabaw”. Naturalnie jeśli masz ochotę przepuścić trochę gotówki to proszę bardzo – legalni bukmacherzy tylko na to czekają. Dlatego też w takich momentach najlepiej jest się zdecydować, czy chcesz zarabiać, czy też masz ochotę się zabawić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?
Następny artykułRosnąca popularność zakładów bukmacherskich
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.