Oglądanie piłki nożnej u bukmachera może być dla nas bardzo ciekawym sposobem na darmowe oglądanie zmagań naszej ulubionej drużyny podczas każdego, wolnego wieczoru. Najczęściej, jednakże entuzjaści danego sportu nie mają zielonego pojęcia, że taka opcja istnieje, a nawet jeśli mają, to nie wiedzą, że oprócz oglądania meczy online, mogą na tym zarobić. Jak więc to uczynić legalnie? Jak oglądać mecze online za darmo – i jeszcze na tym zarobić?

Dlaczego warto jest oglądać mecze online tylko u legalnych bukmacherów?

Najpierw – wybierz legalnego bukmachera

Legalne firmy bukmacherskie – to w dzisiejszych czasach standard. Na ten moment mamy 16 legalnych firm które posiadają licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów na terenie Polski. Oprócz tego, takie firmy dbają o to, aby zarówno nowi jak i doświadczeni gracze mieli szerokie pole do manewru przy obstawianiu piłki nożnej. Co więcej, dobre firmy bukmacherskie gwarantują mnóstwo rodzajów zakładów bukmacherskich na poszczególne mecze. W związku z tym można nie tylko obstawiać, kto okaże się najlepszy po 90 minutach danego spotkania. Zawodnicy mogą również typować, kto strzeli gola, jaki będzie dokładny wynik do przerwy – także wybór legalnego bukmachera na samym początku jest kluczowy.

sts okd promocyjny na bonus 29 pln
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 29 PLN

Duża konkurencja na rynku bukmacherskim przekłada się również na atrakcyjne kursy. Czym jest kurs bukmacherski? Otóż to bardzo proste – Kursy to nic innego, jak notowania danego zespołu. Pracownicy firm bukmacherskich ustalają, jakie zdarzenie jest najbardziej prawdopodobne w konkretnym meczu, po czym wystawiają odpowiednie wartości do tabelek. Zasada jest jedna: im niższy kurs na dany typ, tym większe prawdopodobieństwo, że to się wydarzy. Trzeba liczyć się jednak z tym, że te pewniejsze zakłady pozwalają zazwyczaj na zdobycie mniejszych wygranych! W końcu im większe ryzyko, tym większy zysk.

W przypadku meczy online – możemy połączyć przyjemne z pożytecznym

Typowanie meczów przez internet to szansa na to, aby wykorzystać swoją wiedzę. Od dawna interesujecie się takim sportem, jak piłka nożna? A może kochacie baseball i wiecie dosłownie wszystko na temat tego sportu? Ta druga dyscyplina jest zdecydowanie bardziej niszowa. Okazuje się, że bukmacherzy pozostawiają wam bardzo duże pole do manewru. Można zatem wybierać sporty bardzo popularne oraz te, które raczej nie są znane większości… Wiedza połączona z pewną dozą szczęścia to kombinacja, która może przenosić regularne zyski. Trzeba oczywiście bardzo starannie selekcjonować typy. Gra przez internet jest jednak pod tym względem naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem. Szybko i komfortowo można znaleźć kluczowe fakty na temat konkretnego zawodnika lub całej drużyny. Istotne są statystyki, informacje dotyczące kontuzji lub ewentualnych zawieszeń (za kartki). Takie czynniki wpływają na analizowane spotkanie. Właśnie dlatego coraz więcej osób typuje przez internet. W zaciszu swojego domu lub mieszkania można spokojnie wybrać typy – uwzględniając rozmaite aspekty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak firmy bukmacherskie traktują swoich klientów?
Następny artykułJak zarabiać na zakładach bukmacherskich? – Poradnik bukmacherski
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.