Weryfikacja naszych danych podczas lub po założeniu naszego konta to wymóg legalnych bukmacherów operujących na terenie naszego kraju. Jednakże dlaczego tak się dzieje? Po co bukmacherowi są nasze dane? Na te pytania odpowiemy wam już za chwilę!

Dlaczego weryfikacja danych jest konieczna u bukmacherów?

Jak nie wiadomo o co chodzi – to chodzi o pieniądze

Samo zdanie ,,weryfikacja danych u bukmachera” brzmi dość poważnie i kojarzy się zazwyczaj z bardzo skomplikowanymi procesami, czyż nie? Na szczęście, w przypadku branży bukmacherskiej nie jest z nią aż tak źle. Polscy legalni bukmacherzy zazwyczaj od graczy wymagają przede wszystkim skanu dowodu osobistego, jednakże są też inne sposoby na zweryfikowanie naszych danych, takie jak :

Najczęściej używane sposoby na weryfikację danych :

– Skan dowodu osobistego

– Skan karty kredytowej

– Skan prawa jazdy bądź innego dokumentu ze zdjęciem

– Potwierdzenie adresu zamieszkania i danych poprzez załączenie rachunku za media

– Rozmowa przez telefon

– Weryfikacja poprzez list

betclic polska bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Dwie ostatnie metody są coraz rzadziej stosowane. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nadal mogą być gdzieś wykorzystywane. U Polskich, legalnych bukmacherów jak Lvbet, Betfan, STS czy Betclic z pewnością ich już nie uświadczycie, co jest zrozumiałe, w końcu każdy chce rozpocząć zabawę jak najszybciej, czyż nie?

Na co uważać przy weryfikacji konta ?

Każdy z nas w dwudziestym pierwszym wieku niemal na każdym kroku narażany jest na różnego rodzaju oszustwa online przez hakerów czy przestępców, którzy chcą ukraść nasze dane osobowe. Jeżeli chcecie chronić się przed podejrzanymi procederami, zawsze zwracajcie uwagę, kto i dlaczego potrzebuje informacji na wasz temat. Jeżeli na każdym kroku będziecie wykonywać posłusznie wszystkie polecenia, dane wam po drugiej stronie słuchawki, staniecie się łatwym celem.

 Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, przede wszystkim zakładajcie konta tylko u bukmacherów legalnie działających w Polsce. Każdy legalny bukmacher posiada odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów i podlega przepisom obowiązującym w naszym kraju. Bez obaw na stronach takich buków możecie wysyłać dowody tożsamości i tym podobne.

Może zdarzyć się tak, że nie uda wam się ukończyć procesu weryfikacji danych. Co można zrobić w takiej sytuacji? Na pewno nie należy wpadać w panikę. Najlepszą metodą jest wyjaśnienie sprawy poprzez infolinię konkretnej firmy bukmacherskiej. Podajcie swoje dane, opiszcie wszystkie okoliczności i dowiedzcie się, co właściwie się stało. Legalni bukmacherzy są godni zaufania, dlatego też weryfikacja danych jest u nich całkowicie bezpieczna. Zazwyczaj na stronach tego typu firm należy po prostu wysłać zeskanowany dowód osobisty. Chodzi o to, by dokument był widoczny z dwóch stron, a wszystkie zamieszczone w nim dane były odsłonięte. W ten sposób sprawdzany jest wasz wiek, a wy sami zapisywani zostajecie do bazy tak, abyście po raz drugi nie mogli zarejestrować się na ten sam skan.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajwyższy cashback na rynku – 550 PLN z kodem promocyjnym „KOD550”
Następny artykułTexas Poker Hold’em – jak zarabiać więcej?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.