Betfan oferuje nawet 20% wygranej ekstra za typowanie kuponów wielokrotnych z co najmniej 2 zdarzeniami. Gra bez podatku w Betfan jest możliwa. Promocja Bez Podatku Extra to nawet 20% kasy więcej!

Promocja Bez Podatku Extra - nawet 20% wygranej więcej w Betfan
Gra bez podatku w Betfan – Bez Podatku Extra to nawet 20% więcej

Obstawienie kuponu wielokrotnego to pierwszy krok ku nawet 20% gratis w promocji gra bez podatku w Betfan. Drugim krokiem jest obstawienie 2 (14% ekstra) lub 4 (20%) zdarzeń po kursie całkowitym 2,00 lub pojedynczego zdarzenia 1,25. Trzecim krokiem jest cieszenie się z ekstra środków od wygranej!

Jak grać w promocji Bez Podatku w Betfan?

Podsumowując, żeby obstawiać w Betfan bez podatku i otrzymać dodatkowe środki możliwe jest po spełnieniu poniższych warunków:

  • obstawieniu zakładu wielokrotnego
  • na www.Betfan.pl lub w aplikacji mobilnej
  • z co najmniej 2 zdarzeniami
  • po kursie całkowitym 2,00 lub pojedynczym 1,25

Premia w wysokości 14 lub 20% wygranej zostanie przyznana po zwiększeniu współczynnika do 1 pod warunkiem zagrania kuponu spełniające wszystkie powyższe punkty.

betclic polska bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Nawet 20% więcej w Betfan

By zdobyć nie 14, a 20% więcej, należy na jednym kuponie wytypować 4 zdarzenia. Przy odrobinie szczęścia i pozytywnym rozstrzygnięciu zakładu, na konto gracza trafi 20% wygranej więcej.

Warto pamiętać o tym, że granie w Betfan jest w pełni bezpieczne. Legalny bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, gwarantujące funkcjonowanie zgodne z polskim prawem.

Promocja bukmachera Betfan jest obecnie jedyną taką na rynku Polskich zakładów bukmacherskich online. Żaden inny legalny bukmacher online nie oferuje graczom obstawianie meczów bez podatku. Nie wiadomo jak długo Betfan będzie ferował taką promocję dlatego póki jest to warto z niej skorzystać.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł51% ekstra – Totalbet zwiększa wygrane nawet o połowę!
Następny artykułKasomania – 3 edycja loterii w Totalbet
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.