Legalny bukmacher STS oferuje promocję na gry karciane Betgames. Zakłady bez ryzyka można obstawiać od 13 września do odwołania.

sts, kobiety, bonus, promocja
Gry karciane Betgames bez ryzyka w STS

Opisywana oferta promocyjna skierowana jest do miłośników gier karcianych Betgames. Niezależnie od tego, czy gracz już próbował swoich sił, czy dopiero stawia pierwsze kroki, może liczyć na zwrot stawki przegranego kuponu.

Bonus obowiązuje graczy, którzy postawią kupon SOLO, bądź AKO i zrobią to z konta depozytowego. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN.

Na stronie www.STS.pl czytamy, że w akcji można wziąć udział tylko i wyłącznie jeden raz. Zwrot obowiązuje na kuponu przegrane w ciągu jednej doby liczonej od północy do 23:59.

By móc wziąć udział w opisywanej promocji, należy posiadać aktywne konto bukmacherskie w serwisie.

Gry karciane Betgames bez ryzyka – akcja dotyczy zakładów zawartych i rozliczonych tej samej doby. Użytkownik STS otrzyma jeden zwrot za wszystkie przegrane danego dnia, kupony.

betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

Wysokość typowanych kursów nie ma znaczenia. W zabawie biorą udział zdarzenia z oferty gier karcianych po dowolnym kursie.

Wyłączenia z promocji w STS

W promocji nie biorą udziały kupony z innymi zdarzeniami, niż gry karciane Betgames. Nie kwalifikują się także kuponu MaxiKombi, Zakład Bezpieczny, wypłacone jako cash-out, oraz rozliczone w postaci zwrotu.

Wypłacenie środków bonusowych możliwe jest pod warunkiem obrotu trzykrotnością otrzymanej nagrody. Przykładowo: Otrzymując premię w postaci 20 PLN, należy obrócić kwotą 60 PLN po kursie minimum 1,91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„KOD510” w Betclic – nawet 510 złotych premii dla nowych graczy
Następny artykuł51% ekstra – Totalbet zwiększa wygrane nawet o połowę!
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.