Myślicie, że zawodowi typerzy mają życie jak w Madrycie? Nie muszą chodzić do pracy, oglądają spotkania, czytają o sporcie i dodatkowo zarabiają pieniądze dzięki swoim typom? Są hazardziści, którzy rzeczywiście nie pracują na żadnym etacie od 8:00 do 16:00, jak większość Polaków. Jak wygląda codzienność takich profesjonalistów? Czy rzeczywiście jest to życie usłane różami?

obstawianie na powaznie
Jak obstawiają zawodowi typerzy w zakładach bukmacherskich

Wielogodzinna praca nad typowanymi spotkaniami

Bazując na informacjach zdobytych w internecie, czytając różne wywiady z profesjonalistami itp. można dojść do wniosku, że taka praca wcale nie jest taka prosta, jak pewnie większość ludzi sobie myśli właśnie teraz. Nie jest tak, że zawodowy typer poświęca tylko 15 minut na obstawianie, a potem ma cały dzień wolny i dodatkowo zarabia bardzo duże pieniądze na swojej grze. Profesjonaliści podkreślają, że zazwyczaj jest to bardzo żmudne i trudne zajęcie, które kosztuje ich sporo zdrowia.

Ale od początku. Każdy typ jest bardzo drobiazgowo analizowany przed jego obstawieniem za realne pieniądze. Osoby, które traktują grę w legalnych firmach hazardowych jako hobby lub wyłącznie sposób na dorobienie sobie (do pensji) aż tak bardzo nie przejmują się wydawanymi pieniędzmi. Wiedzą, że gdzie indziej jest ich główne źródło utrzymania. Zawodowcy utrzymują się głównie z tego, dlatego muszą bardzo detalicznie podchodzić do swojej pracy. Niejednokrotnie analiza trwa kilka godzin, ponieważ trzeba wszystko sprawdzić, przeczytać najważniejsze informacje, które mogą zachęcić do gry za większą stawkę albo sprawić, że konkretny typ w ogóle nie będzie obstawiany.

betfan bukmacher bez podatku
Polski bukmacher bez podatku? W Betfan online!

Gdzie najlepsze typy od zawodowych typerów?

W Polskim internecie mamy wiele serwisów, for i blogów, na których tak zwani „zawodowi” typerzy próbują swoich sił w obstawianiu meczów. Niestety większość z nich to oszuści, którzy chcą wyłudzić pieniądze za „swoje” typy obiecując wysoką skuteczność, a nawet gwarancję zarobku.

Rzeczywistość najczęściej jest zupełnie inna, taki „zawodowy typer” nagle znika z kasą i tyle go widzieliśmy. Dlatego najlepiej korzystać z serwisów, które od lat są już w internecie. Poniżej kilka takich stron, na których znani typerzy za darmo publikują swoje typy, analizy, kupony.

  • betonline.net.pl – od 15 lat portal typerski, absolutna czołówka w Polsce
  • typydnia.net.pl – każdego dnia propozycje typów z piłki nożnej, tenisa itp
  • volley24.pl – najlepsze typy z siatkówki w Polsce
  • virtualbet.pl – wysoka skuteczność typów na esport.
  • tennispicks.info – to samo o wyżej tylko, że tu typy z tenisa ziemnego
  • itypy.pl – analizy bukmacherskie z piłki nożnej
sts okd promocyjny na bonus 29 pln
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 29 PLN

Dokładnie opracowana strategia gry

Strategia gry jest opracowana w najmniejszych szczegółach. Dla zawodowców gra w legalnych firmach hazardowych to sposób na zarabianie pieniędzy. Dla nich to główne źródło utrzymania, dlatego nie mogą pozwolić sobie na traktowanie swoich obowiązków po macoszemu, czyli bez należytego szacunku. Specjaliści mają swoje systemy gry, które są dobrane do obecnego stanu konta, umiejętności (czyli osiąganego yieldu na przestrzeni ostatniego okresu) oraz najczęściej granych kursów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Profesjonaliści nie robią tak, że jednego dnia grają za 100 PLN, a drugiego za 200 PLN jeśli nie było to wcześniej zaplanowane. Osoby, które zaczynają grę w legalnych bukmacherach często grają za różne stawki, chociaż tak naprawdę do końca nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje. Nie potrafią wytłumaczyć, dlaczego ta stawka jest dokładnie taka, a nie np. o 20% większa. Profesjonalni gracze zakładów bukmacherskich wszystko mają zaplanowane na kilka ruchów do przodu, jak profesjonalni szachiści.

Gdzie zawodowi typerzy obstawiają mecze?

Wielu początkujących graczy myśli, że zawodowi gracze musza obstawiać u zagranicznych bukmacherów bo w legalnych zakładach nie da si zarobić. To błąd, gdyż jak pokazują opinie typerów, jak i ich kupony to właśnie większość z nich obstawia w Polskich zakładach online!

Dlaczego? przede wszystkim chcą żeby wygrane pieniądze były legalne, a więc można było je wypłacić na konto bankowe, chcą żeby ich wygrane pieniądze były również bezpieczne, a taką gwarancję dają legalni bukmacherzy w Polsce.

To więc, gdzie typują profesjonalni gracze? Najcześciej na stronie bukmachera www.sts.pl, który ma największą ofertę zakładów, nie tylko z piłki nożnej ale także sporty wirtualne i e-sport. Drugim takim bukmacher jest Betfan, który ma promocję obstawiania bez podatku, a dla zawodowych typerów jest to ogromna zaleta, na stronie www.betfan.pl typerzy mają także możliwość obstawiania takich zakładów jak prognoza pogody, polityka czy rozrywka.

Czy warto być zawodowcem?

Dobry gracz zarabia porządne pieniądze. Sam jest dla siebie szefem, może wstawać o 8:00, 10:00, 12:00 itd. Osoby, które bardzo dobrze typują i mają świetną skuteczność, a także chęć do poprawy swojej gry, mogą się nad tym zastanowić. Bycie profesjonalistą to jednak również cienie, a nie tylko blaski.

To gra pod bardzo dużą presją, która często kosztuje sporo zdrowia. Od wyników spotkań zależy, czy hazardzista zarobi dużo pieniędzy, czy np. ten miesiąc będzie pod tym względem o wiele gorszy. Dobrze jest mieć odpowiedni charakter, aby radzić sobie z takimi sytuacjami.

Następny artykułJak zminimalizować ryzyko przegranej?
Legalny bukmacher online w Polsce musi posiadać zezwolenie Ministra Finansów. Taką licencję w Polsce posiada już kilkunastu bukmacherów internetowych. Mogą oni działać legalnie i świadczyć usługi zakładów wzajemnych. Oferują również darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Kod promocyjny do Polskich bukmacherów online to: BETONLINE