Bardzo rozczarował was fakt, że otrzymaliście limity na stawki w ulubionej firmie hazardowej? Takie sytuacje mogą wystąpić. Najczęściej dotykają osób, które systematycznie wygrywają. Wtedy taki gracz nie może zagrać zakładu za więcej niż konkretny limit. Mocno ogranicza to jego poczynania. Taki limit jest zazwyczaj permanentny. Są też inne przypadki, które warto poruszyć. Limity dotyczą też sytuacji, w których zawodnik (nie otrzymał wcześniej żadnego limitu) chce wytypować dane spotkanie, ale nie może, ponieważ stawka nie jest akceptowana. Różnica jest taka, że w przypadku tej drugiej opcji zazwyczaj limit dotyczy tylko pojedynczego kuponu. Potem można grać już normalnie. Co robić, aby radzić sobie z takimi problemami?

limity zakładów u bukmachera
Jak radzić sobie z limitami nakładanymi przez bukmachera?

Warto mieć konto u wielu bukmacherów

Limit u jednego bukmachera wcale nie musi oznaczać, że wasze ewentualne wygrane będą stosunkowo niskie. W tym celu trzeba jednak mieć konto w różnych firmach hazardowych. Jeśli otrzymaliście limit w buku A, to zawsze możecie zagrać dany zakład w firmie B, C, D itp. Osoby, które mają konto tylko u jednego bukmachera mogą nie zagrać danego spotkania za odpowiednią stawkę, jeśli w porę nie założą konta u różnych bukmacherów.

Dobrze jest zatem odpowiednio wcześnie zabezpieczyć się przed wystąpieniem takiego kłopotu. Jeśli będziecie często wygrywać duże pieniądze, to jest spore prawdopodobieństwo, że otrzymacie limit. Firmy hazardowe mają jednak różne podejście do kwestii na przykład stawki maksymalnej. To, że u jednego buka nie da się czegoś zagrać nie oznacza, że tak samo będzie w innych firmach hazardowych.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Alternatywą jest też gra w punktach stacjonarnych

Aktualnie gracze mają do dyspozycji różne opcje. Niektórzy namiętnie obstawiają przez Internet. Bez wychodzenia ze swojego domu można typować swoje ulubione dyscypliny sportowe. Otrzymaliście limity? Możecie iść do punktu stacjonarnego. Tam coś takiego nie obowiązuje. Nie ma sytuacji, że konkretny Jan Kowalski otrzyma zatem limit.

Najlepiej mają osoby, które mieszkają w mieście. Tam wyboru nie brakuje. Można decydować się na różne firmy hazardowe. Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że gdzieś nie przyjmą wam zakładu, to trzeba po prostu spróbować gdzie indziej. Powtarzamy, że firmy hazardowe mają różne warunki. To oznacza, że naprawdę można poradzić sobie z tą sytuacją. Na pewno nie jest ona patowa.

Dzielenie jednej stawki na kilka mniejszych

Otrzymaliście informację, że stawka na zakład jest za duża? W takim razie możecie spróbować po prostu podzielić ją na kilka mniejszych. Być może system je przyjmie w takiej formie. Tutaj także przydają się konta u różnych bukmacherów. Dzięki temu możecie zagrać na przykład za 50% w jednej firmie, za 25% w drugiej, a także za 25% w trzeciej firmie.

Wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że po prostu kupon zostanie przyjęty. Ewentualnie zawsze możecie skorzystać z punktu stacjonarnego. Jeśli na przykład tylko 70% stawki zostanie przyjętej, w internetowej firmie hazardowej, to za resztę możecie zagrać w punkcie stacjonarnym.

Poprzedni artykułJak zminimalizować ryzyko przegranej?
Następny artykułPSG kolejny raz odpada przedwcześnie z Ligi Mistrzów
Legalny bukmacher online w Polsce musi posiadać zezwolenie Ministra Finansów. Taką licencję w Polsce posiada już kilkunastu bukmacherów internetowych. Mogą oni działać legalnie i świadczyć usługi zakładów wzajemnych. Oferują również darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Kod promocyjny do Polskich bukmacherów online to: BETONLINE