Zarabianie sporych pieniędzy na zakładach sportowych nie jest łatwym przedsięwzięciem, ponieważ naturalnie wiąże się to również ze sporym ryzykiem – inaczej nie da rady. Więc jak zarobić spore kwoty na zakładach bukmacherskich?

Jak się zarabia na zakładach bukmacherskich?

Jak wyglądają zakłady online?

Naturalnie zakładam, że wiele osób które przeczytają ten artykuł, to prawdopodobnie osoby początkujące, lub dopiero na początku swojej drogi w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Dlatego też, zamierzam was od razu postawić z powrotem na ziemię – aby zarabiać na typowaniu zakładów bukmacherskich spore kwoty, to trzeba być naprawdę dobrym graczem. Niestety, nawet wyjątkowe szczęście czasem nam tu nie pomoże, ponieważ to chyba logiczne, że bukmacherzy nie pozwolą nam zarobić pieniędzy tak łatwo.

betclic polska bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Przecież cały zarobek takich firm polega na przyjmowaniu pieniędzy i ich nie zwracaniu. Kolejną kwestią jest to, że aby wygrywać na zakładach bukmacherskich, musimy mieć odpowiednie predyspozycje. Osoby które są nerwowe raczej powinny sobie odpuścić typowanie zakładów bukmacherskich. Oczywiście to jedynie jeden z czynników jaki należy wziąć pod uwagę. Kolejną kwestią przy obstawianiu zakładów bukmacherskich jest to, że nawet najlepszy sportowiec może mieć gorszy dzień i przegrać dane spotkanie sportowe. Wielu początkujących typerów bardzo łatwo się zniechęca po niepowodzeniach, a często nie trzeba dużo, aby zainwestowany wkład nam się zwrócił.

Obstawiaj maksymalnie połowę, tego co już za robiłeś

Jeśli jednak jesteśmy doświadczonymi typerami, oraz wygrywamy okresowo na zakładach bukmacherskich, to przy użyciu pewnych typów powinniśmy stawiać maksymalnie połowę swojego ,,dochodu” z zakładów bukmacherskich. Obstawianie z głową, prawdopodobnie zwiększy nasze szanse na wielką wygraną. Jednakże niektórzy typerzy nie potrafią opanować żądzy ,,adrenaliny” przez co właśnie obstawiają wszystko co udało im się zarobić, a na to właśnie czekają bukmacherzy…

Szukaj pewnych typów bukmacherskich

Wyszukiwanie oraz obstawianie pewnych typów bukmacherskich jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na to, aby wygrywać spore sumy na zakładach sportowych, ale oczywiście legalni bukmacherzy nie są aż tak głupi, i mimo iż nawet na oficjalnych witrynach bukmacherów możemy takie typy znaleźć, to najczęściej nie dają oni na swoich serwisach internetowych gotowych typów z poszczególnych lig czy dyscyplin, ale czasami można w ich ofercie trafić na surebety, dzięki którym już przed rozpoczęciem meczu wiemy, że nasz typ będzie udany. Wszystko w tym systemie opiera się bowiem na różnicach kursowych pomiędzy zakładami. O tym, ile wygramy, zadecyduje w końcu stawka (my chcemy wygrać sporo, a więc prawdopodobnie będzie wysoka), którą postawimy. W tym momencie mamy o wiele mniejszą szansę na utratę swoich pieniędzy, jednakże takie zakłady nie będą w ofertach legalnych bukmacherów pojawiać się za często, dlatego też powinniśmy zawsze powinniśmy sprawdzać ofertę bardzo dokładnie, odwiedzając ich witryny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWartościowe porady o bukmacherce
Następny artykułDlaczego coraz więcej osób lubi gry komputerowe?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.