Żeby wygrać z bukmacherem, trzeba być po prostu od niego lepszym. Łatwo jednak mówić, a trudniej zrobić, czyż nie? Przy obstawianiu zakładów bukmacherskich, musimy mieć odpowiednie umiejętności oraz chęci do tego, aby być lepszym od bukmachera. Więc co musimy zrobić, aby wygrywać z bukmacherem na zakładach sportowych?

Jak wygrywać z bukmacherem – poradnik bukmacherski

Wybór legalnej firmy bukmacherskiej – podstawy

Czasami nawet doświadczony gracz zakładów bukmacherskich potrzebuje zmiany, ponieważ wybór pierwszego bukmachera nie zawsze mógł być trafny, jeśli zaś chodzi o poczatkujących graczy zakładów bukmacherskich, to wybór legalnego, polskiego bukmachera powinien być dla nas priorytetem. Założenie konta u kilku bukmacherów jest również świetną strategią, nie tylko dla początkujących, ale też dla doświadczonych typerów. Jest to dobry sposób na to, aby otrzymać więcej promocji bukmacherskich, wystarczy że zarejestrujemy swoje konta u trzech najlepszych bukmacherów, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takie zakłady.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Planuj!

Jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem na zakładach sportowych, musimy posiadać odpowiedni plan, inaczej, nie mamy co liczyć na zarabianie na tym pieniędzy. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces – to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne typy. Najlepiej jest pomyśleć o tym, jak chcemy obstawiać, co chcemy obstawiać, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi (o ile takowych znajomych posiadamy). Jeśli jednak nie zdołaliśmy nikogo jeszcze zapoznać, zawsze można udać się do najbliższego naziemnego punktu bukmacherskiego– gdzie na pewno będziemy mogli porozmawiać ze stałymi bywalcami takich punktów. Pamiętajcie jednakże, aby przyjść w godzinach urzędowania takiego punktu, ponieważ zazwyczaj takie punkty nie są otwarte przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Obstawiaj zakłady pojedyncze

Zakłady pojedyncze, to świetna opcja dla typerów zarówno z doświadczeniem, jak i bez. Dlaczego tak jest? To bardzo proste – wystarczy, że powiemy wam, że szansa na wygraną (biorąc pod uwagę popularne rodzaje zakładów bukmacherskich) – to od 33% aż do 50%. W porównaniu do zakładów akumulowanych, prawdopodobieństwo zarobienia na zakładach sportowych jest niemożliwie wyższe, z racji tego że zakłady AKO – to seria następujących po sobie kuponów – ten zakład polega na tym, że typujemy dane wydarzenia sportowe, a następnie po tym sprawdzamy wynik. Sęk w tym, że aby wygrać na zakładach akumulowanych, to każdy kupon musi być udany – w innym wypadku cały kupon wędruje do kosza. Naturalnie wygrana na takich zakładach będzie o wiele wyższa, niż w przypadku zakładów pojedynczych, jednakże szansa na zwycięstwo jest o wiele niższa.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł15 tysięcy złotych w puli nagród w Wielkiej Grze w Betclic
Następny artykuł200 PLN za przegrany kupon w STS – premia dla nowych graczy
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.