Naturalnie, zacząć obstawiać zakłady jest bardzo łatwo, ponieważ wystarczy, że jedynie zarejestrujesz się u legalnego bukmachera. Jednakże z drugiej strony, stawiając taki zakład bez przygotowania możesz równie dobrze wyrzucić swoje pieniądze do kosza. Jak więc zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie, aby robić to z sukcesem?

Jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?

Fora bukmacherskie

Wydaje się to dziwne, ale tak – warto zajrzeć na niektóre fora bukmacherskie, dowiemy się, co ludzie tak naprawdę myślą o zakładach sportowych i jeśli zaczniesz temat (w odpowiedniej sekcji) „Chcesz zacząć obstawiać” – Miłośnicy tego „sportu” prawie na pewno wezmą Was pod swoje skrzydła. Oczywiście należy uważać na tych, którzy chcą bawić się własnym kosztem, zamiast pomagać, ale nie podejmować ryzyka – on nie ma nic.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Po wyborze bukmachera – dowiedz się, jak się obstawia

Jeśli wybrałeś odpowiedniego, legalnego bukmachera, teraz musisz się rozejrzeć. Są różne, ponieważ masz jedno wydarzenie, wiele wydarzeń lub nawet zakłady specjalne. Jak to wszystko opanujesz? Cóż, na początku nie było to takie łatwe, ponieważ wybór jest nieco przytłaczający, ale kiedy dopiero zaczynasz obstawiać, powinieneś skupić się na zakładach na pojedyncze wydarzenie. czemu? -Pytasz, to bardzo proste, ponieważ w przypadku zakładu „solo” Twoje szanse na trafienie na kupon są znacznie większe niż w przypadku zakładu na kuponie z zakładami wielokrotnymi, ponieważ być może szansa na wygraną jest znacznie większa, Ale szansa na wygraną jest znikoma.

Własny styl obstawiania zakładów

Wraz z obstawianiem zakładów przez ciebie na pewno znajdziesz sposoby na lepsze obstawianie w miarę upływu czasu, ale przed wprowadzeniem określonych technik obstawiania musisz rozważyć, który rodzaj zakładów jest dla Ciebie najbardziej opłacalny. Z jednej strony możemy skorzystać z kuponu, ale trzeba pamiętać, że zazwyczaj zyski nie są wysokie i należy wziąć pod uwagę, że niskie datki samofinansujące się nie oznaczają wysokich dochodów. W takim przypadku zastanów się również, czy jeśli wystąpi strata, czy zysk z następnego zakładu może nadrobić stratę spowodowaną przez zakład i nadal uzyskać satysfakcjonujący zysk? Przed użyciem tych typów najlepiej zadać sobie te pytania, więc pamiętaj, aby jak najlepiej odpowiedzieć na nie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli masz ochotę obstawiać tylko okazyjnie

Zawsze możesz zacząć stawiać zakłady na specjalne wydarzenia. Przecież nie każdy ma spore doświadczenie na boisku, czego się nie wstydzi. Dlatego możesz obstawiać wydarzenia takie jak polityka, religia, a nawet i na firmę, która pierwsza wyśle ludzi na Marsa, wszystko zależy od Ciebie. Ponadto można wspomnieć, że wygrana na zakładach specjalnych jest zwykle bardziej prawdopodobna niż normalny zakład, ponieważ bukmacherzy nie mają w swoich szeregach dobrych ekspertów w tych dziedzinach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski od eksperta – czyli jak grać, aby rzadziej przegrywać
Następny artykułDlaczego obstawianie zakładów na żywo jest niebezpieczne dla twojego portfela?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.