Wielu zapalonych pokerzystów z początku cieszyło się, że wreszcie poker pojawi się w legalnie w internecie – w końcu z powodu zmiany prawa gracze zostali na jakiś czas pozbawieni możliwości grania online w gry takie jak poker. Po premierze TC jednakże wiele osób było rozczarowane ofertą. Jakie więc gracze mają opcje aby zagrać w pokera online w tym roku?

Jakie mamy opcje aby zagrać w pokera online w tym roku?

Jak wygląda sytuacja pokera na pierwszy kwartał roku 2020?

Zanim opowiemy wam, gdzie możecie zagrać w tym roku w pokera online – potrzebujemy nadać temu tekstowi trochę kontekstu. A więc zaczynamy – w 2009 roku wybuchła afera ,,podsłuchowa”, z racji której przyśpieszono nowelizację starej ustawy hazardowej, wrzucając do jednego wora zwykłe gry losowe i pokera. Afera ta polegała w wielkim skrócie na tym, że wpływowi politycy Platformy Obywatelskiej za plecami państwa robiło układy z biznesmenami związanymi z grami losowymi. Przez to też, żeby pokazać społeczeństwu, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca – przyśpieszono nowelizację ustawy o grach losowych. Z tego powodu przez pewien czas nie było możliwości legalnej gry online w pokera. Dlatego też na jakiś czas powinniśmy odstawić pokera, i zamiast grać na pieniądze – traktować grę w pokera online jako zabawę, aby za jakiś czas móc wrocić i wygrywać rozdanie za rozdaniem. Wrócmy jednak do tematu.

sts okd promocyjny na bonus 29 pln
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 29 PLN

Wracając już do tego roku, mamy do wyboru grę w Total Casino – czyli państwowym produkcie zarządzanym przez Totalizatora Sportowego, bądź też granie w symulowane gry karciane – w Betgames STS. Zapewne nikt nie chce słyszeć o państwowych usługach, dlatego też opowiemy wam co nieco o legalnej formie rozrywki w pokera online bez depozytu.

Betgames od sTs

StS dla swoich graczy przygotował coś naprawdę wyjątkowego – STS Betgames. Gra w tej usłudze polega na tym, że obstawiamy wynik rozgrywki w pokera, podczas gdy na żywo toczy się gra w studio. Dzięki temu ta usługa jest w 100% legalna. Pomimo, że sami nie możemy grać w pokera czy też bakarata, lub wojnę, to i tak jest to wciąż lepsze od państwowej usługi online. Atmosferę tę zapewniają tu profesjonalni krupierzy i gry prowadzone na żywo, przez co ci, którzy lubią grać w pokera prawdopodobnie będą naprawdę cieszyć się z takiej alternatywy.

Inne opcje?

Na ten moment niestety nie mamy co liczyć na to, aby zagrać w pokera online u kogoś innego. Jednym z powodów na taki stan rzeczy jest naturalnie takie a nie inne obwarowanie gier karcianych online przepisami. Z drugiej strony tak naprawdę nie wiadomo jeszcze, co zrobi nasze państwo z usługą betgames – czy koniec końców będzie mogła ona swobodnie egzystować w takiej a nie innej postaci, czy też pojawi się nowa nowelizacja przepisów, która ukróci ten proceder i sprawi, że państwo znowu będzie miało monopol na oferowanie karcianek online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł5 porad dla początkujących graczy pokera
Następny artykułJakie cechy ma dobry gracz pokera?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.