Każdy, kto choć raz obstawiał zakłady bukmacherskie, zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że wygrywanie na nich nie jest takie proste. Nic w tym dziwnego, w końcu żeby wygrać, trzeba naprawdę się postarać, a z racji pandemii koronawirusa bukmacher raczej nie będzie miał ochoty ułatwić nam tego zadania. Co więc musisz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na to, aby wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Jakie są sposoby na to, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną na zakładach bukmacherskich?

Jeśli nie ma zakładów, które masz ochotę obstawiać, to zajmij się tym!

Być może w twoim życiu zdarzy się taka sytuacja, gdzie po prostu nie będzie zakładów, które będziesz miał ochotę obstawić. Trudno się mówi, wystarczy wspomnieć, żę analizowanie gier sportowych to dobry sposób na nudę, w końcu z powodu braku zakładów będziemy mieli dużo czasu, aby się tego nauczyć, druga metoda to oczywiście próba i błąd, czyli obstawianie innych sportów (bez zakładów). Oczywiście zawsze pamiętaj, że dealerzy rzadko popełniają błędy, dlatego traktuj swoje wybory jako coś, co udało Ci się osiągnąć, a nie coś, na co zasługujesz. Nawet jeśli uda ci się ugrać kilka typów z rzędu, nie zachowuj się jak wielki ekspert – oczywiście możesz być dumny z tego, co zrobiłeś, ale nie rób tego za bardzo, ponieważ jeśli zaczniesz zachowywać się jak ,,dupek” – to stracisz szacunek innych graczy. Idealnie byłoby, gdyby twój typ był oparty na dokładnej analizie sportu, na który masz zamiar postawić. Aby uprościć analizę, najpierw wybierz zawody, które Twoim zdaniem są łatwiejsze do przewidzenia. Śledź wiadomości i sprawdzaj wyniki i statystyki swojej ulubionej drużyny. Aby wygrać zakład w sporcie, musisz być ekspertem w tej dziedzinie, aby mieć szansę na wygraną. Znajomość gry może pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Pamiętaj też, aby nie ryzykować wszystkich pieniędzy na zakładach. Na przykład zdecydowanie najlepiej jest wybrać grę, ale jeśli nie masz pieniędzy, nie stawiaj.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Graj mądrze

Oczywiście, żeby dobrze sobie radzić i przy okazji wygrywać na zakładach sportowych – trzeba to robić po prostu mądrze. Tak, jest wielu sportowców z dużym doświadczeniem sportowym, ale są też tacy, którzy głównie czytają ekspertyzy, śledzą całą branżę i zwracają baczną uwagę na transmisje telewizyjne swoich ulubionych dyscyplin sportowych. Dopóki gracz to robi, prawie każda strategia pisania na klawiaturze jest dobra. Zakłady możemy obstawiać w taki czy inny sposób, ale chociaż samo wpisywanie nie jest dobre, warto otworzyć kilka kont u różnych bukmacherów.

Porozmawiaj o swoim stylu obstawiania z innymi

Zadbaj również o to, aby porozmawiać z kimś na forach bukmacherskich o twoim stylu typowania. W ten sposób, nawet jeśli popełnisz jakiekolwiek błędy przy wyborze zakładu, zostaną Ci one wskazane, abyś mógł je poprawić. To nie tylko dobry sposób na ulepszenie stylu obstawiania, ale także upewnienie się, że rozumiesz zakłady sportowe, ponieważ teraz, gdy te błędy zostały Ci zwrócone, być może ta osoba udzieli Ci sugestii dotyczących prawidłowego sposobu działania, aby Twój wybór był lepszy. dokładny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wiele możemy zarobić na typach sportowych?
Następny artykułPoradnik bukmacherski od eksperta – czyli jak grać, aby rzadziej przegrywać
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.