3 edycja loterii Kasomania w Totalbet nabiera rozpędu. W puli nagród znajduje się pół miliona złotych, a na szczęśliwca, który trafi na nagrodę główną, czeka aż 30 tysiące złotych. Poniżej szczegóły promocji.

Kasomania - 3 edycja loterii w Totalbet
Kasomania – 3 edycja loterii w Totalbet

W Totalbet trwa właśnie 3 edycja popularnej loterii Kasomania. Akcja promocyjna opiewa w sumie na pół miliona złotych. Nagroda główna w zabawie wynosi 30 tysięcy złotych. Każdego tygodnia na konta graczy trafia 9 tysięcy złotych, a każdego miesiąca 94 tysiące złotych ląduje w portfelach szczęśliwców.

Poza nagrodami pieniężnymi, organizator promocji, www.Totalbet.pl, rozdaje freebety o wartości 10 i 50 PLN.

Czas trwania loterii Kasomania w Totalbet

Kasomania w Totalbet trwa od początku września, czyli od 1 września 2019 roku do 30 listopada 2019 roku. Można w niej wziąć udział pod warunkiem posiadania aktywnego konta bukmacherskiego.

sts darmowy bonus bez wpłaty
STS – aktualny kod promocyjny

Jak pomnożyć losy w loterii Kasomania w Totalbet?

Zwiększenie szans w loterii możliwe jest na kilka sposobów. Szanse zwiększają się dwukrotnie w określonych poniżej sytuacjach:

  1. Typowanie kuponów kuponów AKO z co najmniej 4 zdarzeniami.
  2. Happy Hours – gra od 6 do 11:59 za co najmniej 25 PLN.
  3. Typowanie każdego dnia tygodnia za minimum 25 PLN.
  4. Uczestniczenie w poprzednich edycjach Kasomanii.

Warto pamiętać o tym, że powyższe punkty ulegają kumulacji. Przykładowo – gracz typujący kupon akumulowany w trakcie happy hours, otrzyma w sumie 4 razy więcej szans 🙂

losy
Przykładowy podział losów

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGra bez podatku w Betfan – Obstawianie za nawet 20% więcej
Następny artykułBetclic zwraca 10% stawki w siatkarskim pucharze świata
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.