Za wpisanie kodu promocyjnego „KOD510” podczas rejestracji w Betclic, można zgarnąć nawet 510 złotych premii. Oferta obowiązuje w postaci cashbacku dla nowych graczy.

Super kod promocyjny w Betclic - "KOD510" dla nowych
„KOD510” w Betclic – nawet 510 złotych premii na dla nowych graczy

KOD510 – aktualny kod promocyjny w Betclic

Nowi użytkownicy w Betclic otrzymają wyjątkową ofertę powitalną. 510 PLN cashbacku to maksymalna stawka zwrotu za niepowodzenie podczas typowania. Wszystko za pisanie kodu promocyjnego „KOD510” podczas zakładania konta na www.Betclic.pl.

By skorzystać z cashabcku w razie przegranej, należy:

  • założyć konto w Betclic
  • wpisać kod promocyjny „KOD510”
  • dokonać pierwszej wpłaty
  • zagrać kupon
  • przegrać

W sytuacji, gdy kupon okaże się przegrany, 100% zainwestowanych środków, trafi z powrotem na konto gracza. Typowanie bez żadnego ryzyka, to bonus przysługujący tylko i wyłącznie za pierwszą grę.

Nowi gracze w Betclic otrzymają nawet 510 PLN bonusu

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Legalny bukmacher Betclic oferuje nawet 510 złotych premii. Należy wziąć jednak pod uwagę, że 510 PLN to maksymalna nagroda, przysługująca graczom, którzy obstawią za równowartość tej sumy. W sytuacji, gdy stawka kuponu wyniesie np. 40 złotych, cashback analogicznie wyniesie również 40 PLN.

W Betclic można grać zupełnie bezpiecznie. Bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, oferując zabawę zgodną z prawem


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykuł20 PLN ekstra na Sporty Wirtualne w LV Bet
Następny artykułGry karciane Betgames bez ryzyka w STS
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.