Za typowanie sumy rożnych i rozliczenie kuponu jako przegranego, gracze w eToto mogą zgarnąć 25 PLN freebetu. Oferta obowiązuje tylko zarejestrowanych użytkowników, którzy spełnią kilka poniższych warunków.

promocja etoto
Freebet 25 PLN w eToto za typowanie sumy rożnych

W akcji promocyjnej można wziąć udział poprzez typowanie sumy rzutów rożnych. Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia zabawy, jest kliknięcie ikonki ,,zatwierdź” w chwili wyświetlenia pop-upu.

Legalny bukmacher eToto informuje, że wypłaci bonusowe środki w ciągu 20 minut od akceptacji baneru.

Promocja Kornery w eToto – zasady

  1. Obstawienie zakładu live/przedmeczowo.
  2. Określenie sumy rożnych w meczach piłki nożnej.
  3. Zagranie za co najmniej 50 złotych po kursie minimum 1,02.
  4. Rozliczenie kuponu jako przegranego.

Promocja piłkarska ,,Kornery” to wyjątkowa okazja na sprawdzenie swojego szczęścia. Freebet w postaci 25 PLN może poprawić humor po przegranej, nawet najbardziej załamanemu typerowi.

betclic kod
Kod promocyjny Betclic – aktualny KOD500

Gracze, którzy nie posiadają konta w eToto, mogą dokonać rejestracji za darmo. Założyć konto można na oficjalnej stronie bukmachera.

W sytuacji, gdy użytkownik nie wykorzystać freebetu w ciągu danego tygodnia obowiązywania akcji, straci go bezpowrotnie. Będzie mógł jednak przystąpić do promocji w kolejnym tygodniu – bonus odnawia się do odwołania.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus bez depozytu 20 zł dla nowych w LV Bet z kodem „BETONLINE”
Następny artykuł10 PLN freebet za rejestrację w Totalbet
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.