Czy Mariusz Pudzianowski podnoszący na ciężarach 3000 złotych to norma? W Betfan – jak najbardziej. Pakiet Pudziana to oferta specjalna dla graczy, którzy założą konto w bukmacherskie i dokonają trzech pierwszych depozytów.

Mariusz Pudzianowski w Betfan - Pakiet Pudziana i 3000 PLN do wygrania
Mariusz Pudzianowski w Betfan – Pakiet Pudziana i 3000 PLN do wygrania

Promocje bukmacherskie dzielą się na te, które przeznaczone są dla graczy posiadających już aktywne konto bukmacherskie, oraz na te, które dotyczą nowych użytkowników. Pakiet Pudziana to oferta skierowana właśnie do tych drugich – na dobry początek ich przygody 🙂

W aktualnej promocji w Betfan, organizator oferuje aż 3000 PLN ekstra. Wszystko dzięki pomnożeniu środków bonusowych dziesięciokrotnie podczas przenoszenia ich na konto główne.

Pakiet Pudziana – jak dołączyć? ⚠️

  • Pakiet Pudziana przeznaczony jest dla graczy, którzy dokonają rejestracji na www.Betfan.pl
  • dotyczy tych użytkowników, którzy dokonają pierwszej wpłaty na kwotę co najmniej 20 PLN i obrócą środkami po kursie co najmniej 2,00
  • organizator przygotował dla każdego gracza potrójny bonus – od trzech pierwszych depozytów w postaci 10%, maksymalnie 100 PLN (x3)
  • po spełnieniu powyższych warunków, konieczne jest obrócenie przyznanym bonusem według warunków regulaminu (dalsza część wpisu)

Mariusz Pudzianowski w Betfan – Pakiet Pudziana i 3000 PLN do wygrania obowiązuje tylko nowych graczy. Nie dotyczy użytkowników posiadających już aktywne konto bukmacherskie.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Jak zdobyć maksymalny bonus w Betfan?

Zdobycie maksymalnej wygranej w Betfan jest proste. Wystarczy odrobina odwagi i chęci 🙂 By otrzymać 3000 złotych premii, należy posiadać na koncie bonusowym 300 złotych (100 złotych z każdego depozytu (x3)) i w chwili przenoszenia środków, pomnożyć bonus x10.

Wypłata środków z konta bonusowego na www.Betfan.pl jest możliwa pod warunkiem obrócenia nimi. W tym przypadku obowiązują następujące warunki:

  • obrót pięciokrotnością
  • zastosowanie kursu pojedynczego zakładu: minimum 1,45
  • ilość zdarzeń na kuponie: co najmniej 2

Bukmacher Betfan ogranicza maksymalną wartość bonusu, na podstawie którego przyzna premię do 1000 PLN.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja: Tenis – 40 PLN premii dla fanów tenisa w Betclic
Następny artykułCoraz więcej nowych legalnych bukmacherów w Polsce – czym to jest spowodowane?
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.