Z okazji trwającego w Paryżu turnieju tenisowego, Betclic przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną. Na pojedynki gwiazd z cyklu ATP, bukmacher oferuje 40 PLN premii.

Misja: Tenis - 40 PLN premii dla fanów tenisa w Betclic
Misja: Tenis – 40 PLN premii dla fanów tenisa w Betclic

By móc brać czynny udział w zabawie i zgarnąć 40 PLN premii za trzy wygrane kupony, należy zapisać się do promocji na stronie www.Betclic.pl. Kliknięcie banneru aktywującego bonus, jest przepustką do zdobycia ekstra środków za typowanie tenisa.

Warunki promocji Misja: Tenis w Betclic ⚠️

Minimalny kurs na kuponie wynosi 1,70. Najmniejsza stawka, za jaką można typować w ramach opisywanej akcji, to 20 PLN. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 2 zakłady.

Misja: Tenis trwa od 28 października 2019 roku do 3 listopada 2019 roku. Obejmuje typy na żywo, oraz przedmeczowe. Dotyczy tylko kuponów wielokrotnych (akumulowanych).

Za trzykrotne spełnienie warunków promocji (obstawienie 3 kuponów według regulaminu), gracz uzyska 40 PLN bonusu. Wypłata środków nastąpi 5 listopada 2019 roku w godzinach popołudniowych.

Trzy kupony zakwalifikowane do promocji, rozliczone jako zwycięskie, uprawniają do zgarnięcia bonusu w zakładach sportowych w wysokości 40 PLN.

forbet premia bonus kod promocyjny
Forbet premia bonus kod promocyjny

Jakie mecze można obstawiać w Misja: Tenis w Betclic? 🤔

Typować można dowolne mecze tenisa, rozegrane między 28 października a 3 listopada 2019 roku. 50 PLN premii dla fanów tenisa w Betclic to oferta skierowana do wszystkich graczy, posiadających aktywne konto bukmacherskie w serwisie www.Betclic.pl

Podsumowując, by otrzymać bonus w postaci 40 PLN, należy:

  • obstawić 3 kupony wielokrotne rozliczone jako wygrane
  • z co najmniej 2 zdarzeniami na każdym
  • po kursie minimum 1,70
  • za stawkę nie niższą, niż 2,00

Wyłączenia z promocji w Betclic ⛔️⛔️⛔️

Jeśli kurs całkowity zakładu nie osiągnie pułapu 1,70, nie zostanie zaliczony do akcji promocyjnej. Nie zakwalifikują się do zabawy również:

  • kupony obstawione przy użyciu środków bonusowych,
  • kupony zawierające ten sam wybór
  • zakłady systemowe
  • zakłady obstawione z zastosowaniem innych promocji

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie piłki nożnej w bukmacherce – poradnik
Następny artykułMariusz Pudzianowski w Betfan – Pakiet Pudziana i 3000 PLN do wygrania
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.