Wszyscy gracze zajmujący się obstawianiem zakładów bukmacherskich poszukują zawsze takich typów, które mają jak najwyższe kursy. Dotyczy to zarówno tych graczy, którzy nie od dziś są adeptami bukmacherki, ale również i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem. Zatem jak szukać najwyższych kursów? Czy jest bukmacher, który ma dla graczy zawsze wysokie kursy? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

najwyższe kursy u bukmacherów
Który bukmacher online w Polsce ma najwyższe kursy?

Wysokie kursy bukmacherskie – jak ich szukać?

Jak szukać wysokich kursów bukmacherskich? To pytanie zadaje sobie niejeden gracz. Warto wiedzieć, że wysokie oraz zadowalające nas wygrane można uzyskać dzięki umiejętności analitycznego myślenia oraz dzięki zdolności analizowania statystyk. Oprócz tego należy również pamiętać, że czasami warto zaryzykować – doświadczeni gracze z pewnością to potwierdzą. Duże zyski są również powiązane z wysokimi kursami. Który bukmacher oferuje zatem swoim graczom kursy na przyzwoitym poziomie? 

Z Polskich legalnych bukmacherów najwyższe z reguły kursy mają STS, Etoto i Totalbet. Oczywiście trudno wybrać tego, który zawsze ma wysokie kursy ale uśredniając to właśnie ci bukmacherzy są najczęściej wśród firm z wysokimi kursami bukmacherskimi.

Każda firma bukmacherka stosuje inną politykę w zakresie oferowanych cen kursów oraz marży. Te dwa czynniki są ze sobą nierozerwalnie połączone. Im mniejszy jest kurs, tym mniej możemy zarobić. Mała wartość kursu najczęściej związana jest z tym, że prawdopodobieństwo, że dane wydarzenie będzie miało miejsce, jest bardzo wysokie. W przypadku, gdy znajdziemy rozgrywki, które chcielibyśmy obstawić, warto najpierw porównać oferowane kursy na wszystkich najpopularniejszych portalach bukmacherskich.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze, którzy nie posiadają jeszcze doświadczenia w obstawianiu, mogą zdziwić się, gdy okaże się, że za identyczny kupon mogą u jednego bukmachera otrzymać nawet kilkadziesiąt złotych więcej niż u pozostałych firm. Często zdarza się również, że bukmacherzy organizują ciekawe i bardzo atrakcyjne promocje, dzięki którym nasze wygrane mogą być jeszcze wyższe. 

Szukanie dobrych typów bukmacherskich – najważniejsze porady i wskazówki

Przy szukaniu dobrych typów bukmacherskich warto wcielić w życie poniższe porady i wskazówki. Z pewnością przydadzą się, jeśli chcemy osiągać coraz wyższe wyniki w typowaniu. Osoby, które nie są jeszcze doświadczone w typowaniu, powinny wyspecjalizować się w jednej dyscyplinie, a najlepiej konkretnych rozgrywkach. Dzięki temu zyskają one umiejętność szybkiego znajdywania ważnych szczegółów. Takie działanie pozwala w szybki sposób wyćwiczyć swoje umiejętności.

Oprócz tego, warto dokładnie obserwować grę naszych ulubionych drużyn. Może zdarzyć się na przykład tak, że jedna z naszych ulubionych drużyn, która jest naprawdę dobra, może mieć chwilowe problemy i zaliczyć kilka przegranych pod rząd. Wówczas kursy na jej wygraną znacząco wzrosną. W takim przypadku warto postawić na jej wygraną – jeśli będzie miała ona miejsce, możemy zgarnąć pokaźną sumkę.

W obstawianiu bardzo ważne jest to, aby lubić sporty, które się lubi. Na samym początku nie warto typować tego, czego nie darzymy sympatią, ponieważ szansa, że uda nam się wytypować prawidłowo, jest bardzo niska. Wszyscy początkujący gracze powinni również wzorować się na tym, jak obstawiają zawodowi typerzy w Polsce, którzy znają się na tym, jak nikt inny. Należy jednak pamiętać o tym, że warto również wiele decyzji podejmować samodzielnie. W ten sposób w szybkim czasie można nauczyć się, jak efektywnie obstawiać kursy i zostać mistrzem.

Ostatni sposób na efektywne typowanie to założenie konta na forum bukmacherskim betonline.net.pl – można tam dyskutować o przyjętych strategiach razem z innymi graczami. Rady od doświadczonych graczy przydają się przede wszystkim na początku.

Poprzedni artykułAktualne promocje bukmachera Etoto
Następny artykułTwój weekend – wygrane większe o 12% u bukmachera Forbet
Legalny bukmacher online w Polsce musi posiadać zezwolenie Ministra Finansów. Taką licencję w Polsce posiada już kilkunastu bukmacherów internetowych. Mogą oni działać legalnie i świadczyć usługi zakładów wzajemnych. Oferują również darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Kod promocyjny do Polskich bukmacherów online to: BETONLINE