Kod promocyjny „KOD550” wpisany podczas rejestracji konta w Betclic, uprawnia do odbioru nawet 550 PLN w razie przegrania pierwszego kuponu. Oferta skierowana jest do nowych graczy. Obowiązuje do odwołania. Szczegóły w dalszej części wpisu.

Najwyższy cashback na rynku - 550 PLN z kodem promocyjnym "KOD550"
Najwyższy cashback na rynku – 550 PLN z kodem promocyjnym „KOD550”

550 PLN zwrotu w razie przegranej w Betclic

Grono użytkowników Betclic zwiększa się każdego dnia. Nic dziwnego. Bukmacher oferuje usługi w pełni zgodne z polskim prawem, czego gwarancją jest posiadanie zezwolenia Ministerstwa Finansów RP. Licencja zapewnia, że funkcjonowanie buka opiera się na aktualnie obowiązujących przepisach.

Każdy nowy typer, który w trakcie rejestracji na www.Betclic.pl, wpisze kod promocyjny „KOD550”, otrzyma do 550 PLN zwrotu w razie przegrania pierwszego obstawionego zakładu.

Aktualny kod promocyjny Betclic
Aktualny kod promocyjny Betclic

Najwyższy cashback na rynku w Betclic

Najwyższy cashback na rynku wynosi obecnie 550 PLN. Dostępny jest po zarejestrowaniu konta u legalnego bukmachera Betclic z kodem promocyjnym „KOD550”. Akcja obowiązuje zarówno na klasycznej stronie www, jak i w aplikacji na urządzenia mobilne.

Konkurencja również oferuje rekompensaty w razie przegrania pierwszego kuponu, jednak u żadnego bukmachera na rynku, bonus nie jest tak wysoki jak w Betclic.

Jak odebrać bonus z kodem „KOD550” w Betclic?

  1. Wystarczy wejść na www.Betclic.pl
  2. Zarejestrować konto za darmo, wpisując kod promocyjny: KOD550
  3. Dokonać pierwszego depozytu.
  4. Obstawić kupon za 510 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymać 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 
  5. Cieszyć się ekstra środkami w razie przegranej. 

Najwyższy cashback na rynku, czyli 550 PLN, przyznawany jest wyłącznie od pierwszego zagranego kuponu, który okaże się być przegranym. Nie obowiązuje na drugi i kolejny zakład, nawet jeżeli poprzednie były wygrane.

Na stronie Betclic znajduje się wiele innych, równie ciekawych promocji. Warto zaglądać na platformę bukmachera, by być na bieżąco z ofertą.

Loterie i konkursy w Betclic

Loterie i konkursy w Betclic przysparzają graczom wiele radości. Raz na jakiś czas pojawiają się na stronie i zachęcają do walki o naprawdę duże pieniądze. Betclic oferuje zabawę dla wszystkich – niezależnie od stanu portfela i posiadanego doświadczenia.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Konkurencyjni bukmacherzy przyznają bonusy za zajęcie tylko kilku pierwszych miejsc. Betclic znany jest z tego, że nagradza często pięćdziesięciu, a nawet stu typerów jednocześnie. Wielkim plusem jest też pułap stawki kwalifikacyjnej, która w tym przypadku wynosi zazwyczaj 1 PLN.

Betclic bez podatku

Nie wszyscy wiedzą, że istnieją w branży bukmacherskiej promocje, które umożliwiają ominięcie podatku. Tak też bywa w Betclic, gdy na tapecie są akcje promocyjne bez vat. Co prawda obecnie nie jest aktywna żadna tego rodzaju zabawa, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by w najbliższym czasie się pojawiła.

Warto zaglądać na stronę www.Betclic.pl, by być na bieżąco z ofertą promocyjną. Kto wie – może już następnego dnia pojawi się coś, co umożliwi zdobycie jeszcze większej wygranej?

Jeszcze większe wygrane z Multi+ w Betclic

Mając aktywne konto bukmacherskie w Betclic, gracz jest uprawniony do brania udziału w aktualnie obowiązujacych akcjach promocyjnych. Jedną z nich jest Multi+, czyli szansa na zdobycie nawet 50% wygranej ekstra. Jak działa ta akcja? O tym można przeczytać na podstronie promocji zarówno klasycznie, jak i w mobilnej wersji.

Multi+ odnawia się cyklicznie już od kilku lat. Nic nie wskazuje na to, by miało się w tym temacie cokolwiek zmienić. Pozostaje mieć nadzieję, że legalny bukmacher Betclic będzie oferował coraz więcej podobnych akcji.

Betclic oferuje swoje usługi w każdym miejscu przebywania użytkownika. To wszystko dzięki klasycznemu i mobilnemu kanałowi dostępu, gwarantującemu typowanie z dowolnego miejsca na ziemi.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł40 PLN dla nowych graczy – 5 freebetów od Totalbet
Następny artykułDlaczego weryfikacja danych jest konieczna u bukmacherów?
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy online oferują graczom niezwykle atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.