E-sport aktualnie posiada ogromną popularność wśród wielu osób i to nie tylko są osoby młodsze. kilka lat temu, nikt sobie nie wyobrażał że rozgrywki w CS:GO będą w bardziej popularne od takich imprez jak Igrzyska Olimpijskie. Obecnie mamy bardzo wiele turniejów e-sportowych, a obstawianie zakładów bukmacherskich na e-sport to znakomita okazja do zarobienia pieniędzy! Ale jak to zrobić?

Obstawianie CS: GO w 2020 roku

U kogo najlepiej obstawiać CS GO?

U wielu legalnych, Polskich bukmacherów powstały działy dotyczące zakładów na e-sport, dzięki temu obstawianie CSGO nie jest wyzwaniem, wystarczy się zarejestrować u danego bukmachera, (na przykład STS) żeby obstawiać swoje ulubione wirtualne sporty, a dodatkowo dzięki temu będziemy mogli otrzymać specjalny bonus na nasze zakłady e-sportowe.

sts okd promocyjny na bonus 29 pln
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 29 PLN

Jak obstawiać mecze CS:GO?

Wbrew pozorom, nie jest to nic skomplikowanego. Do zabawy w typowanie zwycięzców wirtualnych turniejów potrzebujemy jedynie konta u legalnego bukmachera i przelania dowolnej ilości środków na nasze konto.

Najlepiej jest wybrać tego bukmachera, który posada najlepszą ofertę na zakłady CS:GO, wysokie kursy i świetne bonusy. Obecnie najpopularniejszy bukmacher do obstawiania meczy CS:GO to STS.

W Polsce zakłady na e-sport przyjmuje, między innymi, STS czy Fortuna. Dobrze mieć konta u obu tych bukmacherów, gdyż zdarza się niekiedy tak, że jeden z nich oferuje obstawianie innych wydarzeń, niż konkurent. No dobrze, ale jak obstawiać mecze CS GO? To proste! Wybieramy nasze interesujące nas spotkanie, dodajemy je do kuponu, a następnie wybieramy stawkę i gotowe! W jednym kuponie możecie zawrzeć nawet kilka meczów, dzięki czemu powiększamy naszą potencjalną wygraną!

Jak wygrywać na meczach CS:GO?

Niekoniecznie trzeba uwielbiać grę w CS:GO, by wygrywać spore sumy, obstawiając mecze e-sportowe. Oczywiście, wiedza na temat niektórych aspektów tej dyscypliny jest jak najbardziej pomocna.

Na pewno na sam początek warto jest prześledzić portale branżowe. Tego typu strony często w zapowiedziach konkretnych turniejów piszą o aktualnym składzie danych drużyn, formie poszczególnych zawodników oraz o ewentualnych słabościach danej drużyny. Może się okazać, że w jakimś turnieju dana mapa (de.office często był średnio lubianą mapą) będzie wyłączona z rywalizacji, a niektóre zespoły właśnie na niej nie radzą sobie najlepiej. Nie bez znaczenia jest również miejsce rozgrywania danego turnieju. Imprezy w Azji często są trudne dla drużyn z Europy, między innymi, ze względu na tzw. ,,Jet lag” i związane z nimi potrzeby aklimatyzacji. Dobrze jest też obserwować zmiany kursowe. Warto wejść na oficjalną stronę STS i sprawdzać, kto według bukmachera jest teraz faworytem. Im niższy kurs na daną drużynę, tym większe szanse na jej zwycięstwo. Chociaż najlepsze co możemy zrobić, to aktywnie grać w CS:GO. Tylko w ten sposób mamy o wiele większe szanse na to, aby zaznajomić się ze sposobami na wygrywanie na zakładach, ponieważ dzięki temu będziemy mieli ogromną wiedzę odnośnie mechaniki gry, map czy też funkcjonowania poszczególnych broni, co może okazać się kluczowe podczas naszej rozgrywki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPraca w firmie bukmacherskiej
Następny artykułWartościowe porady o bukmacherce
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.