Piłka nożna, w szczególności w Polsce to bardzo zadziwiający sport. Naturalnie, w tej dyscyplinie nie odnosimy żadnych sukcesów od czasu PRL, ale mimo wszystko i tak jest to numer jeden wśród najbardziej lubianych sportów przez naszych rodaków. A jak powinniśmy przygotować się do obstawiania zakładów bukmacherskich?

Obstawianie piłki nożnej w bukmacherce – poradnik

Bez wiedzy ani rusz.

Wiedza na temat piłki nożnej jest niezbędna jeśli chcemy w ogóle pomyśleć o obstawianiu zakładów na piłkę nożną. Najlepiej mieć chociaż minimalną wiedzę na ten temat tego sportu, z racji tego że bez takowej wiedzy równie dobrze możemy iść grać w szachy nie znając w ogóle nawet nazw pionków. Dobrym sposobem na zdobycie wiedzy jest oglądanie spotkań sportowych, bądź zasięgnięcie porad na forach o tematyce bukmacherki. Kolejną, ciekawą opcją jest po prostu uprawianie tego sportu. Oprócz poprawienia swojej sylwetki i kondycji, będziemy również w stanie zdobyć doświadczenie w tym sporcie.

Łatwiej jest oczywiście obstawiać wyniki dyscyplin, w których mamy własne doświadczenie niż typowanie sportów, które znamy jedynie z ekranu telewizora. Kolejnym czynnikiem, niewątpliwie wpływającym na ogromną popularność zakładów piłkarskich u bukmacherów jest fakt, że obecnie sezon rozgrywek piłkarskich trwa cały rok, a ponieważ dobre, legalne firmy bukmacherskie mają w ofercie zakłady na praktycznie wszystkie ligi świata, umożliwia to zawieranie zakładów na piłkę nożną przez 365 dni w roku. Kolejną rzeczą, która ma wpływ na to, że piłka to ulubiona dyscyplina typerów, jest ogromna ilość zakładów dodatkowych na jedno zdarzenie. Począwszy od typów na ilość bramek w meczu, skończywszy na możliwości obstawienia większej liczby rzutów z autu czy ilości spalonych. Piłka nożna jest sportem wysoce nieprzewidywalnym, co wywołuje u graczy dodatkowy dreszczyk emocji. Nawet zdecydowany faworyt może przegrać mecz u siebie z czerwoną latarnią ligowej tabeli, co sprawia, że gra w zakłady piłkarskie jest tak ekscytująca.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Uważaj na to, u kogo obstawiasz

Niedoświadczeni gracze zakładów bukmacherskich nie zdają sobie sprawy, że aby oferować promocje oraz bonusy na start, firmy bukmacherskie muszą jakoś sobie odbić te straty gdzie indziej, co wiąże się z tym, że zazwyczaj podwyższają swoje marże. Często również nie zdają sobie nawet sprawy z tego, jak zminimalizować ryzyko przegranej na zakładach bukmacherskich. Jeśli jednak nieuważny gracz zacznie obstawiać u bukmachera cieszącego złą reputacją, ale oferującego sporo promocji i bonusów, istnieje duża szansa że straci swoje pieniądze a nawet, jeśli wciąż będzie obstawiał dalej – pogrąży się w długach.

O ile tego typu bukmacherzy przyciągają nowych klientów za pomocą drogiego marketingu i fałszywych obietnic, równocześnie nie dają oni szansy graczom na zwycięstwo. Jeżeli taki gracz osiąga systematycznie zyski grając u takiego bukmachera, prawdopodobnie wkrótce limity wypłat i wpłat zostaną mocno ograniczone lub jego konto może zostać zablokowane. Wybór danego bukmachera tylko dlatego, że oferuje on jakiegoś rodzaju promocje jest sporym błędem, z racji tego że każdy chyba to wie, że na tym świecie nie ma nic za darmo.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback do 50 PLN za kupon KOMBI w LV BET
Następny artykułMisja: Tenis – 40 PLN premii dla fanów tenisa w Betclic
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.