STS to jeden z najbardziej znanych bukmacherów w naszym kraju. Prawdopodobnie każdy, kto nawet nie interesuje się zakładami bukmacherskimi – jeśli usłyszy to zdanie to pomyśli właśnie o tym bukmacherze. Co ciekawe, to aby zostać na tobie – STS stale stara poszerzać swoją ofertą, w tym również i online – którą zaraz wam przedstawimy!

Oferta online zakładów STS

Garść informacji o STS

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, bukmacher STS to firma która posiada znaczącą pozycję na naszym rynku. Według opinii doświadczonych graczy, STS posiada jedną z najlepszych ofert jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Spółka STS istnieje od 1997 roku a siedziba firmy mieści się w Katowicach. W chwili obecnej ten bukmacher angażuje się w działalność sponsorską na rzecz około dziesięciu drużyn sportowych, takich jak Górnik Zabrze czy Anwil Włocławek.

A co mówią o STS na forach bukmacherskich?

Naturalnie fora bukmacherskie to takie miejsca, gdzie oprócz znajdywania ciekawych taktyk typowania, darmowych typów sportowych i poradników możemy znaleźć również osoby, które chwalą oraz narzekają na ofertę internetową bukmacherów. W przypadku oferty online STS jest to na szczęście w większości to pierwsze, jednakże zdarzają się narzekania na kursy, które mogły by być wyższe, bądź brak oferty na niektóre wydarzenia, choć naturalnie jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził, czyż nie?

betclic polska bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Czy możemy obstawiać E-sport w STS?

Każdy, kto posiada założone konto u STS może obstawiać mecze (zarówno przez stronę jak i aplikację mobilną STS) w jedenastu grach – wśród nich można wymienić CS:GO, czy bardzo popularny LOL. Co ciekawe, STS zainwestował także w specjalny blog, na którym prezentowane są najnowsze ciekawostki z dziedziny e-sportu. Jeśli więc lubisz obstawiać e-sporty to właśnie ta oferta jest kierowana do ciebie.

Gry e-sportowe w STS

Poniżej przestawiamy wam listę dostępnych gier e-sportowych w STS :

– Counter Strike – League of Legends – DOTA 2 – Starcraft 2 – Call of Duty – Overwatch  – Rainbow 6 – Rocket League

Pełna lista dyscyplin które możemy typować u STS :

– Piłka Nożna – Tenis – Hokej na Lodzie – Siatkówka – Koszykówka – Piłka Ręczna – Żużel – Skoki Narciarskie – Badminton – Bandy – Baseball – Biathlon – Biegi Narciarskie- Boks – Bowls – Darts – Esport – Futbol Amerykański – Futbol Australijski – Futsal – Kolarstwo – Kombinacja Norweska – Krykiet – Piłka Wodna – Rajdy – Rozrywka – Rugby – Snooker – Sporty Walki – Tenis Stołowy -Unihokej -Zakłady Specjalne

Kody promocyjne dla nowych graczy od STS na rok 2020

Zakładając nowe konto w STS możemy otrzymać za darmo aż 29 złotych bez depozytu do wykorzystania na typowanie wyników sportowych. Aby skorzystać z tej promocji, podczas rejestracji na stronie www.sts.pl musimy wpisać kod rejestracyjny o nazwie “BETONLINE“. Gdy to uczynimy, po aktywowaniu konta środki w sposób automatyczny znajdą się na naszym koncie. Dodatkowo STS daje wszystkim nowym graczom bonus w wysokości 100% wpłaty do kwoty 1200 złotych. Pamiętajcie o tym, że aby móc wypłacić bonus od STS, musicie obrócić jego kwotą trzykrotnie po kursie minimalnym w wysokości 1,85.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTexas Poker Hold’em – jak zarabiać więcej?
Następny artykuł5 porad dla początkujących graczy pokera
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.