Aby ograć bukmachera i zarabiać na zakładach bukmacherskich dobre pieniądze, trzeba być naprawdę dobrym typerem. To chyba logiczne, że firmy bukmacherskie nie dadzą się nam ograć tak łatwo. Przecież cały zarobek firm bukmacherskich polega na przyjmowaniu pieniędzy i nie oddawaniu ich po nietrafionym zakładzie, czyż nie? Ale czy to jedyny powód, dla którego ogrywanie bukmachera nie jest prostym zadaniem?

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Najczęstsze przyczyny przegranych zakładów

Prawdopodobnie pierwszą z przyczyn na pewno jest brak przygotowania do danego naszego typu, czyli :

– brak wiedzy na temat spotkania, które chcemy obstawić,

– złe dobranie rodzaju zakładu do danego spotkania,

– zbyt emocjonalna rozgrywka,

Oczywiście to nie są jedyne powody, dla których możemy zaprzepaścić nasz kupon u bukmachera, jednakże należą one do jednych z najczęściej spotykanych. Jak więc podnieść swoje szanse na zwycięstwo?

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Pamiętaj, że twoje opanowanie może zmienić los twojego kuponu

Opanowanie nie jest zaletą zarezerwowaną wyłącznie tylko do tego, aby stosować ją wyłącznie w bukmacherce. Ta cecha może dosłownie przydać się nam w każdym aspekcie życia, czy to mowa o sytuacjach awaryjnych, czy też o typowaniu zakładów na żywo. Niektórzy ludzie mają naturalny dar, żeby nie przejmować się niczym i po prostu na chłodno kalkulują każdą sytuację oraz problem jaki tylko się pojawi w ich życiu. Przy bukmacherce jest to ogromny atut, ponieważ umożliwia to takiej osobie skupienie się na wyłącznie najważniejszych kwestiach, nie zważając na stres bądź po prostu presję. A jeśli już o presji mowa, niestety wielu początkujących graczy zakładów bukmacherskich ma z tym ogromny problem, i przez stres właśnie oraz presję, skupienie na typowaniu staje się niemalże niemożliwe, przez co zazwyczaj obstawiony wynik będzie przez to nietrafiony.

Dlaczego lepiej jest założyć konta u kilku bukmacherów?

A na przykład dlatego, że zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład. Jeśli jednak mamy ochotę poznać opinię na temat naszych wybranych bukmacherów, wystarczy że pójdziemy do jednego z punktów bukmacherskich wybranego bukmachera w najbliższej do nas okolicy i popytamy tam ludzi o zdanie. Takie działanie może sprawić, że zmienimy zdanie o danej firmie bukmacherskiej.

Nielegalni bukmacherzy

Co ciekawe, większość nielegalnych firm bukmacherskich, ma swoje strony zablokowane w Polskiej sieci – niektórzy z nich, starają się chociaż w minimalnym stopniu przestrzegać Polskiego prawa i po prostu zrezygnowały z oferowania zakładów w naszym kraju, jednakże niektóre nielegalne podmioty nic sobie z tego nie robią, i nadal proponują zakłady bukmacherskie, jednakże to może doprowadzić do tego, że za jakiś czas dostaniemy ładnie zapakowany polecony, z wezwaniem do zapłaty za granie w gry losowe u nielegalnych bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zarabiać na zakładach bukmacherskich? – Poradnik bukmacherski
Następny artykułPoradnik dla nowych typerów zakładów sportowych
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.