Pewne typy bukmacherskie to dość śliski temat, z racji tego iż nie występują one zbyt często, a nawet jeśli już gdzieś jesteśmy w stanie je znaleźć to najprawdopodobniej będą one w jakimś stopniu ,,kontrolowane” przez bukmacherów… jednakże czy da się zarabiać na pewnych typach bukmacherskich?

Pewne typy bukmacherskie – jak na nich zarabiać?

Może zanim zaczniemy – to gdzie takie typy możemy znaleźć?

Pewne typy bukmacherskie to świetny sposób na wygrywanie z bukmacherem. Istnieje wiele miejsc, na których możemy znaleźć pewne typy bukmacherskie, mianowicie możemy je wyszukać w internecie, na forach bukmacherskich, bądź też na oficjalnych stronach bukmacherskich. Naturalnie legalni bukmacherzy tacy jak STSnie są aż tak ,,w ciemię bici”, że nie podają oni na swoich serwisach internetowych gotowych typów z poszczególnych lig czy dyscyplin, ale czasami można w ich ofercie trafić na surebety, dzięki którym już przed rozpoczęciem meczu wiemy, że nasz zakład będzie udany. Wszystko w tym systemie opiera się bowiem na różnicach kursowych pomiędzy zakładami.

O tym, ile zdobędziemy nowych środków, zadecyduje koniec końców stawka, którą postawimy. Działa to na bardzo prostych zasadach, ponieważ im więcej pieniędzy obstawimy, tym więcej zarobimy. W tym momencie teoretycznie nie ryzykujemy utraty swoich pieniędzy, jednakże takie zakłady nie będą w ofertach legalnych bukmacherów takich jak STS pojawiać się za często, dlatego też powinniśmy zawsze powinniśmy sprawdzać ofertę bardzo dokładnie, odwiedzając bukmacherskie witryny internetowe, wybrane fora bukmacherskie, bądź też ogólnie strony na których takie pewne typy możemy znaleźć.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Skuteczne pewniaki – czy takie typy łatwo jest znaleźć?

Czym są tak zwane pewniaki dnia, czyli dobre typy bukmacherskie? Dlaczego tak wielu graczy szuka informacji na ich temat, mimo że w dzisiejszych czasach nie jest trudno znaleźć najrozmaitsze statystyki dotyczące nawet tych najbardziej nietuzinkowych lig świata? Kiedy wybieramy, że drużyna, na przykład, Bayern Monachium pokona zespół Arsenal, to naszym typem jest właśnie zwycięstwo ekipy z Monachium, gdyż w teorii jest lepsza drużyną. Jeżeli uda nam się dobrze przewidzieć to spotkanie sportowe, to zdobędziemy pieniądze. Jeżeli się pomylimy wszystko, co zainwestowaliśmy w kupon.

W internecie nie brakuje naciągaczy, którzy chcą wyłudzić pieniądze na tak zwane pewniaki czyli profesjonalne typy bukmacherskie i sprzedają pewne typy za kilkanaście złotych i obiecują wysoką skuteczność podając przy tym sfałszowane informacje dotyczące wygranych kuponów. Na takich oszustów musimy bardzo uważać, lepiej korzystać z darmowych typów na sprawdzonych stronach jak betonline.net.pl, virtualbet.pl czy volley24.pl. Te witryny, z racji tego iż mają dobrą reputację, na pewno pozwolą nam na znalezienie odpowiednich darmowych, pewnych typów.

Płatne typy – za darmo?

Naturalnie na internecie istnieją również strony, które oferują pewniaki VIP oraz płatne typy na każdy dzień. Zazwyczaj tego rodzaju portale chcą jedynie wyłudzić od nas pieniądze, a same posiłkują się stronami z typami dostępnymi za darmo..


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowy rodzaj kuponów w eToto – Zakłady Puls na mecze na żywo
Następny artykuł50 PLN ekstra za bycie kibicem Wisły Kraków w LVBET
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.