Granie u bukmachera nie jest łatwym zadaniem, bo w końcu trzeba wiedzieć co robimy, jeśli chcemy w ogóle cokolwiek wygrać u bukmachera. Dlatego też dziś mamy – specjalnie dla ciebie, ten poradnik bukmacherski!

Poradnik bukmacherski od eksperta – czyli jak grać, aby rzadziej przegrywać

Jeśli nie zainwestujesz swojego czasu – to nie wygrasz

No niestety, jeśli chcesz wygrywać częściej z bukmacherem, to musisz zostać ekspertem w danej dziedzinie sportowej. Na przykład tylko poprzez regularne zwracanie uwagi na grę, typowanie zakładów i analizowanie statystyk, możesz spróbować wykryć nieścisłości w kursach i czerpać zyski z błędów popełnionych przez bukmachera, co może okazać się dobrą strategią na starcie. Oczywiście legalni bukmacherzy rzadko popełniają błędy, ale jeśli podążasz za trendem i uzyskasz informacje o kontuzjach kluczowych graczy tak wcześnie, jak to możliwe, możesz postawić wyższy zakład, zanim legalny bukmacher w ogóle zrewiduje ofertę. Oczywiście są gracze, którzy niewiele wiedzą o sporcie. Jak więc wygrywają? Posiadają dużą wiedzę matematyczną i potrafią ją wykorzystać w praktyce. W końcu zakłady sportowe i kursy opierają się na prawdopodobieństwie, więc możesz obstawiać mecze i wygrywać bez dużej wiedzy o sporcie, jednakże jest to zarezerwowane głównie dla osób, które posiadają wyjątkowe zdolności w tej dziedzinie.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Jaki rodzaj zakładów obstawiać?

Pamiętaj o tym, że bukmacherzy dają ci możliwość obstawiania na różne sposoby. Dwa najpopularniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich to single oraz zakłady AKO. Ta ostatnia jest prawdziwą zmorą graczy, ponieważ zakłady akumulowane składające się z kilku gier, ale kwota zakładu jest stosunkowo niewielka, przez co możliwa suma wygranej na kuponie rośnie do ogromnej skali. Jednakże szansa na wygraną w przypadku kuponów AKO jest śmiesznie mała, z racji tego, że ciężko jest tak naprawdę wygrać jeden zakład, a co dopiero grać kilka zakładów pod rząd, I liczyć na wygraną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kursy bukmacherskie

Porównanie kursów i wybranie najwyższych jest szczególnie ważne dla graczy, którzy grają u bukmachera. Jeśli uda nam się wygrać więcej w tej samej grze, jednakże po innym kursie, to warto założyć konto u innego bukmachera. Aby uprościć sobie porównywanie, to warto skorzystać z porównywarki kursów bukmacherskich. Szybko sprawdzisz najbardziej dochodowe miejsca w grze i gdzie wygrasz najwięcej. Jeśli będziesz uważać na grę, będziesz miał jeszcze jedną przewagę. I jeszcze jedno – jeśli nie możesz pozbyć się nawyku kibicowania jednej drużynie, zrezygnuj z postawienia na drużynę, która budzi Twoje emocje w wyjątkowym stopniu. Niektórzy powiedzieliby, że są fanami Legii Warszawa, wiedzą wszystko o tym klubie i jest ten klub bardziej przewidywalny niż inne ligi, no ale z drugiej strony faworyzowanie drużyn nigdy nie przynosiło dobrych wygranych u bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie są sposoby na to, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną na zakładach bukmacherskich?
Następny artykułJak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.