Granie u bukmachera nie jest łatwym zadaniem, bo w końcu trzeba wiedzieć co robimy, jeśli chcemy w ogóle cokolwiek wygrać u bukmachera. Dlatego też dziś mamy – specjalnie dla ciebie, ten poradnik bukmacherski!

Poradnik bukmacherski od eksperta – czyli jak grać, aby rzadziej przegrywać

Jeśli nie zainwestujesz swojego czasu – to nie wygrasz

No niestety, jeśli chcesz wygrywać częściej z bukmacherem, to musisz zostać ekspertem w danej dziedzinie sportowej. Na przykład tylko poprzez regularne zwracanie uwagi na grę, typowanie zakładów i analizowanie statystyk, możesz spróbować wykryć nieścisłości w kursach i czerpać zyski z błędów popełnionych przez bukmachera, co może okazać się dobrą strategią na starcie. Oczywiście legalni bukmacherzy rzadko popełniają błędy, ale jeśli podążasz za trendem i uzyskasz informacje o kontuzjach kluczowych graczy tak wcześnie, jak to możliwe, możesz postawić wyższy zakład, zanim legalny bukmacher w ogóle zrewiduje ofertę. Oczywiście są gracze, którzy niewiele wiedzą o sporcie. Jak więc wygrywają? Posiadają dużą wiedzę matematyczną i potrafią ją wykorzystać w praktyce. W końcu zakłady sportowe i kursy opierają się na prawdopodobieństwie, więc możesz obstawiać mecze i wygrywać bez dużej wiedzy o sporcie, jednakże jest to zarezerwowane głównie dla osób, które posiadają wyjątkowe zdolności w tej dziedzinie.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Jaki rodzaj zakładów obstawiać?

Pamiętaj o tym, że bukmacherzy dają ci możliwość obstawiania na różne sposoby. Dwa najpopularniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich to single oraz zakłady AKO. Ta ostatnia jest prawdziwą zmorą graczy, ponieważ zakłady akumulowane składające się z kilku gier, ale kwota zakładu jest stosunkowo niewielka, przez co możliwa suma wygranej na kuponie rośnie do ogromnej skali. Jednakże szansa na wygraną w przypadku kuponów AKO jest śmiesznie mała, z racji tego, że ciężko jest tak naprawdę wygrać jeden zakład, a co dopiero grać kilka zakładów pod rząd, I liczyć na wygraną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kursy bukmacherskie

Porównanie kursów i wybranie najwyższych jest szczególnie ważne dla graczy, którzy grają u bukmachera. Jeśli uda nam się wygrać więcej w tej samej grze, jednakże po innym kursie, to warto założyć konto u innego bukmachera. Aby uprościć sobie porównywanie, to warto skorzystać z porównywarki kursów bukmacherskich. Szybko sprawdzisz najbardziej dochodowe miejsca w grze i gdzie wygrasz najwięcej. Jeśli będziesz uważać na grę, będziesz miał jeszcze jedną przewagę. I jeszcze jedno – jeśli nie możesz pozbyć się nawyku kibicowania jednej drużynie, zrezygnuj z postawienia na drużynę, która budzi Twoje emocje w wyjątkowym stopniu. Niektórzy powiedzieliby, że są fanami Legii Warszawa, wiedzą wszystko o tym klubie i jest ten klub bardziej przewidywalny niż inne ligi, no ale z drugiej strony faworyzowanie drużyn nigdy nie przynosiło dobrych wygranych u bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułJakie są sposoby na to, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną na zakładach bukmacherskich?
Następny artykułJak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.