Poradniki są często pisane przez osoby często niekompetentne, które jedynie częściowo znają się na temacie. Dlatego też na przykład typowanie po przeczytaniu takich ,,porad” nie zawsze jest udane. Nie mówiąc już o tym, że skoro dowiedzieliście się ,,jak typować u bukmachera” – z poradnika który każdy może zobaczyć na internecie – to nic dziwnego że ciężko jest wygrać na typach sportowych – ponieważ ten sposób jest mu znany! Za to my skupimy się bardziej na podstawach, które pomogą wam zbudować solidne fundamenty do waszego własnego stylu obstawiania!

Poradnik dla nowych typerów zakładów sportowych

Obstawianie typów sportowych

Jest to na pewno doskonała okazja, żeby rozwijać swoją pasję dotyczącą sportu, oprócz tego to świetna szansa na ulepszenie swojego charakteru. Gra u bukmacherów uczy nas cierpliwości i przezorności. Obstawianie zakładów bukmacherskich stało się na tyle popularne, że nietrudno znaleźć w sieci wiele poradników dotyczących skutecznego typowania, jednakże wiele z nich jest bardzo mało treściwych, dlatego też lepiej jest zajrzeć na fora bukmacherskie, ponieważ tak właśnie można nauczyć się współpracować z innymi osobami, które są bardziej doświadczone w tym temacie i dzielić się z innymi swoimi wcześniejszymi typami, przez co możemy przecież zebrać opinie – co możemy ulepszyć w swoim stylu typowania – co może przełożyć się na skuteczniejsze typowanie wyników w przyszłości.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Fora bukmacherskie

Fora bukmacherskie to dobra opcja zarówno dla nowicjuszy, jak i dla bardziej doświadczonych typerów. Dzięki korzystaniu z tych forów – możemy poznać nowe taktyki obstawiania, oraz jak typują lepsi od nas gracze zakładów bukmacherskich – o ile oczywiście wiemy, jak zadawać pytania. Fora są również o tyle fajne, że na nurtujące nas pytania możemy uzyskać odpowiedź bardzo szybko, przez co są również dość wygodnym środkiem komunikacji między użytkownikami. Jednakże w każdym garncu miodu – jest łyżka dziegciu. Chodzi nam tutaj o osoby, które będą chciały nas oszukać, bądź nakłonić do obstawienia ,,właśnie na ten zakład” – w pełni zdając sobie sprawę z tego, że nie będzie on dla nas korzystny.

Aplikacje bukmacherskie a typy sportowe

Pobranie aplikacji bukmacherskich jest proste i szybkie, a korzystanie z nich intuicyjne i przyjemne. Jednakże główną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość uruchomienia ich w każdym miejscu. Jedyna rzecz która jest tak naprawdę nam potrzebna, to połączenie z siecią. Dzięki temu, każdy gracz może być na bieżąco w dowolnym momencie, a sprawdzanie wyników lub obstawianie kolejnych zakładów udostępnione w każdym miejscu. Kolejną ważną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość oglądania rozgrywek w czasie realnym. Dopasowane do ekranu okno wyświetlania pozwala w sposób przyjemny i widoczny obejrzeć każdy mecz. Aplikacje mobilne ułatwiają również użytkownikom dokonywanie wpłat i wypłacanie zgromadzonych pieniędzy. Według nas, mają o wiele więcej zalet od innych sposobów obstawiania zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOgrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik
Następny artykułRanking najlepszych bukmacherów na rok 2021
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.