Praca dla bukmachera ma swoje plusy i minusy. Jak wiadomo, nie należy jednak do najłatwiejszych, dlatego też dzisiaj przybliżymy wam pracę bukmachera!

Praca w firmie bukmacherskiej

Wymagania, które musimy spełnić aby pracować u bukmachera

Jednym z głównych kryteriów, aby dostać pracę w firmie bukmacherskiej jest duża odporność na stres. Jest to podstawowa umiejętność, abyśmy po prostu nie zrezygnowali po kilku miesiącach pracy z powodu stresu. Kolejną ważną umiejętnością którą każdy kandydat powinien posiadać jest umiejętność obsługi komputera, co w dzisiejszych czasach nie powinno dziwić. Odpowiedzialność to kolejna bardzo ważna cecha, którą powinien posiadać kandydat do tej pracy, ponieważ musimy pamiętać o tym, że pracujemy z pieniędzmi w tym zawodzie na co dzień, co może być stresujące dla większości osób właśnie. Kolejną kwestią jest to, że zarobki u legalnego polskiego bukmachera będą oczywiście niższe od zarobków u zagranicznych firm.

Oczywiście w dzisiejszych czasach nie musimy już mieć pracy, która zmusza nas na dojeżdżanie do biura. Równie dobrze możemy pracować w domu, nie ruszając się z naszego łóżka. Równie dobrze możemy zatrudnić się w charakterze analityka sportowego. Taka praca najczęściej polega na dostarczaniu firmie bukmacherskiej poprawnych analiz na umówione w kontrakcie sporty. Jest to opcja tylko dla bardzo dobrych graczy, którzy specjalizują się w określonych dyscyplinach i wiedzą jak odpowiednio przeprowadzać analizę sportową.

sts okd promocyjny na bonus 29 pln
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 29 PLN

Wady pracy dla bukmachera

Branża bukmacherska to taka część rynku , gdzie najmniejszy błąd może nas naprawdę sporo kosztować. Wiadomo, błędy chodzą po ludziach, ale gry na przykład jako analityk sportowy pominiemy przez przypadek coś bądź wyślemy niepoprawną analizę do naszego kontraktora to jest spora szansa że przez to nasz pracodawca gdy już dojdzie do tego co się stało po fakcie, obarczy winą nas, a nikt nie chciałby mieć na przykład sporego długu na koncie przez pominięcie jednej cyferki bądź literki prawda? Kolejnym aspektem dla którego praca bukmachera jest dość uciążliwa, jest oczywiście to, że musimy być gotowi na pracę ,,dwadzieścia cztery na siedem” przez 365 dni w roku (trzysta sześćdziesiąt sześć w roku przystępnym). Przez co tak naprawdę wiadomo  jest, że nawet gdy zaplanujemy sobie coś z półrocznym (bądź nawet rocznym) wyprzedzeniem, nie będziemy mieli na pewno stuprocentowej pewności, czy aby w tym czasie gdy jesteśmy kilka minut przed wyjazdem na przykład na sylwestra, ten telefon nie zadzwoni i nie zostaniemy wezwani do pracy.

Tak naprawdę, wszystko co robimy niczym się nie różni od normalnego grania na zakładach bukmacherskich. Z wyjątkiem tego, że to my staramy się, aby nasz klient czuł się jak najbardziej zadowolony, prowadzimy analizy sportowe na nadchodzące wydarzenia, oraz wystawiamy również zakłady sportowe właśnie na te spotkania sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie cechy ma dobry gracz pokera?
Następny artykułObstawianie CS: GO w 2020 roku
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.