Legalne firmy bukmacherskie w Polsce to nic nowego. Od czasu nowelizacji ustawy o grach losowych w 2017 roku – ich liczba stale się powiększa. Na rok 2020 – istnieje 18 legalnych firm bukmacherskich, ale my dzisiaj opowiemy wam o trzech, które uważamy za najlepsze!

Ranking najlepszych bukmacherów na rok 2021

STS – Bukmacher numer 1 na rynku Polskim

STS zawsze stara się konkurować z Forrtuną, jednakże według nas, jest i tak numerem jeden na Polskim rynku. Również, co ciekawe, te firmy bukmacherskie oferują swoim typerom możliwość oglądania transmisji na żywo – nawet z poziomu aplikacji mobilnej STS. U STS możemy postawić dowolny zakład z jego oferty, na przykład – zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, hokej, zakłady live oraz ,,prematch” na sporty wirtualne. Na witrynie tego bukmachera istnieje ciekawy dodatek, mianowicie jest to czat, który pozwoli nam dyskutować z innymi graczami. Płatności u tego bukmachera możemy dokonać przez PayU bądź Skrilla , a wypłaty za pomocą usługi STSpay. Jeśli chodzi zaś o promocje – to bukmacher STS niczym nie ustępuje Fortunie w swojej ofercie – możemy tu wziąć na przykład freebet bukmacherski lub też zakład bez ryzyka. Ogólnie STS jest według nas – jedną z najlepszych firm bukmacherskich dostępnych na naszym – Polskim rynku.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna to jedna z najprężniej rozwijających się firm w tym sektorze rynkowym. Oprócz bycia jedną z najstarszych firm bukmacherskich w naszym kraju, Fortunę uznaje się również za jednego z najlepszych, jeśli chodzi o ocenę graczy. Przechodząc jednak do bonusów – zakładając u Fortuny konto, możemy odebrać specjalny bonus powitalny na start. W ramach bonusów dla nowych graczy bukmacher Fortuna przygotował freebet bukmacherski oraz zakład bez ryzyka. Fortuna może również pochwalić się ogromnym udziałem na Polskim rynku. Bez przerwy rywalizuje z firmą STS o miano najpopularniejszego bukmachera w naszym kraju. Jeśli chodzi o stronę internetową tego bukmachera – to jest ona intuicyjna w obsłudze i nie sprawia większych kłopotów pod tym względem. Rzadko kiedy zdarzają się też przerwy techniczne czy błędy uniemożliwiające obstawianie zakładów.

Betclic

Bukmacher Betclic powrócił na Polski rynek w 2019 roku i na pewno miał uproszczony start w porównaniu z innymi serwisami, z racji tego że przed nowelizacją ustawy o grach losowych działał już naszym kraju i cieszył się dużym zainteresowaniem, powrót tego bukmachera na polski rynek był szeroko komentowany jeszcze na wiele miesięcy przed jego powrotem. To sprawiło, że firma nie musiała się porywać na niebotyczne kampanie marketingowe by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Jeśli chodzi zaś o aktualną działalność tego bukmachera – to w całości skupił się on na oferowaniu zakładów bukmacherskich przez internet. Typować zakłady możemy również przez świetną aplikację, którą stworzył ten bukmacher – choć brak czatu trochę rozczarowuje.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik dla nowych typerów zakładów sportowych
Następny artykułJak wiele możemy zarobić na typach sportowych?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.