Od 7 czerwca u bukmachera forBET wystartowała weekendowa promocja w ramach której grając kwalifikujące się kupony możemy skorzystać z boostera, który zwiększy wygrane o 12%. ForBET idzie tym samym w ślady kilku innych bukmacherów, którzy oferują podobne rozwiązania swoim klientom w ramach różnego rodzaju promocji.

bukmacher forbet daje większe wygrane
Większe wygrane o 12% w Polskim bukmacherze Forbet

Obstawianie bez podatku w Forbet

Zasady oferty przygotowanej przez forBET są dosyć proste, aby cieszyć się z wygranych powiększonych o 12 procent (czyli tyle ile trzeba zapłacić podatku) należy postawić kupon składający się z przynajmniej trzech zdarzeń gdzie każde z nich będzie miało minimalny kurs równy lub wyższy od 1,30. Ponadto z racji, że promocja obowiązuje w każdy weekend – kupon musi być zagrany w czasie trwania weekendu, bukmacher przyjął tutaj termin mieszczący się od piątku od godziny 18:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Promocja dotyczy tylko i wyłącznie zakładów przedmeczowych, ponadto wszystkie kupony muszą zostać zagrane z własnych środków gracza, nie zaliczają się bowiem kupony grane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe. Co ciekawe, z promocji można skorzystać zarówno będąc klientem zarejestrowanym za pośrednictwem platformy internetowej www.iforbet.pl jak również obstawiając w punktach naziemnych bukmachera.

Odnośnie samej promocji – nie jest to wprawdzie nic nowego jeśli chodzi o promocje obecne na rynku bowiem większość bukmacherów od dawna stosuje już tego typu rozwiązania chcąc zrekompensować graczom koszty związane z odprowadzaniem podatku za wnoszone zakłady. Dzięki tego rodzaju promocji gracz może uzyskać wygraną w pełnej kwocie, stawiając przykładowo kwalifikujący się kupon o kursie całkowitym 3,00 za 100 złotych łączna wygrana wyniesie 300 złotych i taka też suma zostanie zaksięgowana na koncie gracza.

Z racji, że w normalnych okolicznościach wszystkie wygrane są pomniejszone o konieczny do odprowadzenia podatek bukmacherski – każda promocja tego typu zasługuje na pochwałę i warto by wszyscy bukmacherzy podążali podobnym śladem jak najczęściej. Polski bukmacher Forbet przoduje w tego typu bonusach.

Poprzedni artykułNajwyższe kursy bukmacherskie – który bukmacher najlepszy?
Następny artykułBonus bez depozytu 20 zł dla nowych w LV Bet z kodem „BETONLINE”
Legalny bukmacher online w Polsce musi posiadać zezwolenie Ministra Finansów. Taką licencję w Polsce posiada już kilkunastu bukmacherów internetowych. Mogą oni działać legalnie i świadczyć usługi zakładów wzajemnych. Oferują również darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Kod promocyjny do Polskich bukmacherów online to: BETONLINE