Gracze chętnie obstawiają wydarzenia związane z piłką nożną. Bez wątpienia jest to w tym momencie najbardziej popularna dyscyplina sportowa w naszym kraju. Raczej nie należy spodziewać się, żeby się to zmieniło. Po prostu w Polsce jest moda na futbol. Zawodnicy mogą obstawiać spotkania tak naprawdę od poniedziałku do niedzieli włącznie. Kiedy jednak tych wydarzeń jest najwięcej? W jakie dni warto je obstawiać? Jak dużo zakładów puszczać?

obstawianie meczów piłki nożnej
Kiedy najlepiej obstawiać mecze piłki nożnej?

Kiedy jest najwięcej wydarzeń sportowych?

Zazwyczaj są to po prostu weekendy. Wtedy praktycznie zawsze w sezonie grają wszystkie ligi. Nie tylko te najbardziej znane, jak np. Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 (te ligi są zaliczane do TOP 5 pod tym względem). W sobotę i niedzielę toczą się oczywiście rozgrywki także w innych Ekstraklasach, m.in. w polskiej. W związku z tym w trakcie weekendów nie brakuje wyboru. Kiedy jeszcze można liczyć na sporo spotkań? W piątek także ich nie brakuje, chociaż oczywiście jest tego sporo mniej w porównaniu do soboty i niedzieli.

To właśnie w piątek rozpoczynają się kolejki i startują pierwsze zmagania. Co jakiś czas dużo meczów jest także we wtorki, środy oraz czwartki. Czasami są kolejki rozgrywane właśnie w środku tygodnia. Nie brakuje także oczywiście Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz krajowych pucharów. Z kolei w poniedziałki jest stosunkowo najmniej spotkań do typowania. To jednak nie oznacza, że nie ma ich w ogóle. Zazwyczaj poniedziałek jest jednak przeznaczony do zakończenia kolejek w ligach piłkarskich.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak dużo grać spotkań w weekendy?

W trakcie weekendów meczów do typowania nie brakuje. Bardzo dużo zawodników korzysta z tego faktu. Wobec powyższego gracze często logują się na swoje konta i typują tę dyscyplinę sportu. Prawdziwe oblężenie przeżywają też punkty stacjonarne. Zawodowcy oraz amatorzy mają świadomość, że w sobotę oraz niedzielę meczów jest naprawdę sporo. To jednak nie oznacza, że trzeba grać wszystko po kolei. Warto stawiać na jakość, a nie na ilość.

Dobrze jest po prostu wyselekcjonować starannie najlepsze możliwe zdarzenia. Im oczywiście większy wybór, tym łatwiej to zrobić. Dzięki temu można znaleźć prawdziwe perełki i mieć duże prawdopodobieństwo na wygranie konkretnego zdarzenia. Zawodowcy także nie grają wszystkiego jak leci. Dokładnie przykładają się do analizy i wybierają tylko najlepsze możliwe spotkania. Warto czerpać z nich inspiracje.

W inne dni też można zarabiać

Nie powinniście ograniczać się do grania tylko w weekendy. Ogólnie najważniejsze jest to, aby dokładnie przeanalizować konkretne wydarzenia sportowe. Może być tak, że w trakcie soboty nie będzie np. ani jednego dobrego spotkania do typowania. W poniedziałek jest stosunkowo najmniej meczów, ale czasami to właśnie wtedy w ofercie znajdują się wydarzenia sportowe, które mają duże szanse na wyjście.

Najważniejsze jest to, żeby mieć przekonanie do konkretnego typu. Uwzględniając cały tydzień nie powinno przesadzać się ze zbyt dużą ilością typów. Lepiej je odpowiednio wyselekcjonować i zagrać np. tylko kilka – wtedy jest bowiem większa szansa, że koniec końców będziecie na plusie po danym okresie.

Poprzedni artykułNa czym polega praca w zakładach bukmacherskich?
Następny artykułAktualne promocje bukmachera Etoto
Legalny bukmacher online w Polsce musi posiadać zezwolenie Ministra Finansów. Taką licencję w Polsce posiada już kilkunastu bukmacherów internetowych. Mogą oni działać legalnie i świadczyć usługi zakładów wzajemnych. Oferują również darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Kod promocyjny do Polskich bukmacherów online to: BETONLINE