Każdy chce wygrywać kasę na zakładach, czyż nie? Jednakże wiele osób, zamiast dowiadywać się rzeczy, które mogą im pomóc w typowaniu zakładów, dbać o odpowiedni rozwój swojej wiedzy sportowej, zamiast tego po prostu obstawiają, siadają przed telewizorem, oglądają dane spotkanie sportowe, a następnie klną, ponieważ znowu nie udało im się wytypować odpowiedniego wyniku. Jak tego uniknąć?

Wartościowe porady o bukmacherce

Odpowiednia wiedza

Statystycznie bardzo wiele osób ogląda i obstawia piłkę nożną, jednakże tylko znikomy procent wygrywa na zakładach bukmacherskich, ponieważ bez odpowiednie wiedzy na temat danego sportu, nie wygramy na zakładach bukmacherskich. Dlatego też ważne jest to, aby odpowiednio przygotować się do typowania danego sportu, możemy na przykład zacząć od skorzystania z przewidywań innych graczy na forach bukmacherskich.

Wykorzystanie odpowiednich bonusów bukmacherskich na start też jest ciekawym sposobem, ponieważ mogą one nam zapewnić nasze środki do typowania bez wykorzystania naszych prywatnych pieniędzy. Najważniejsze jest jednak to, iż musimy pamiętać o przeczytaniu regulaminu, ponieważ firmy bukmacherskie nie są aż takie głupie jak niektórym ludziom się wydaje, dlatego też musimy sprawdzić, co należy zrobić aby po wygranej te środki otrzymać. Najczęściej jest to jednak kilkukrotny obrót bonusem – co łopatologicznie rzecz ujmując oznacza że musimy obstawić kilka razy zakład właśnie tymi środkami.

sts okd promocyjny na bonus 29 pln
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 29 PLN

Planuj swoje zakłady

Planowanie naszych następnych kupony rozważnie to klucz do wygranej na zakładach bukmacherskich. Najlepiej jest ułożyć sobie plan na kilka typów, które chcemy w przyszłości obstawić, a następnie skonsultować to z innymi typerami na forach bukmacherskich. Jeśli jednak nie zdołaliśmy nikogo jeszcze zapoznać kto interesowałby się tak jak i my, zakładami bukmacherskimi, zawsze można udać się do najbliższego stacjonarnego punktu bukmacherskiego, gdzie na pewno będziemy mogli pokonwersować ze stałymi bywalcami takich punktów.

Unikaj obstawiania spotkań, o których zdecydowanie za mało wiesz

Obstawianie spotkań sportowych, o których wiemy zdecydowanie za mało to jeden z wielu błędów graczy zakładów bukmacherskich. Najlepiej jest zapoznać się odpowiednio z jedną dyscypliną sportową, a następnie obstawiać tylko te spotkania, o których jesteśmy w stanie się odpowiednio wcześniej dowiedzieć niemalże wszystkiego, przyjmijmy na przykład że jest to mecz piłki nożnej, czyli powinniśmy się dowiedzieć o : – składzie – sędziach – warunkach pogodowych (to też wpływa na rozgrywkę) – miejscu spotkania – pozycji w lidze obu zespołów sportowych.

I tak dalej, wszystkiego nie będziemy wymieniać, ponieważ zanudzilibyśmy was długą listą, ale przynajmniej teraz wiecie o co mniej więcej nam chodzi. Naturalnie czasami wszystkiego po prostu nie damy rady się dowieść, lecz musimy o tym pamiętać, że im więcej tak naprawdę się dowiemy o danym spotkaniu sportowym, tym lepiej dla nas, czyż nie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie CS: GO w 2020 roku
Następny artykułJak się zarabia na zakładach bukmacherskich?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.